Цього дня 2 роки тому зустрілися ваші долі. Хочу побажати, щоб чисте кохання завжди зігрівало ваші душі, а в серцях все яскравіше розгорявся вогник пристрасті та задоволення.

Два роки я свічусь як найяскравіша лампочка. Ми з тобою висвітлюємо весь світ довкола. Наше кохання видно здалеку. Я зберігатиму її в самому серці все життя.

Два роки пліч-о-пліч разом. Ми з тобою через багато пройшли і ще багато чого нам доведеться пройти. Давай будемо робити це з гордістю, чесністю та посмішкою.

Два роки кохання та щастя. Вітаємо Вас! Річниця – це радісне свято. Щастя випромінюють ваші очі, і нехай так буде завжди. Нехай ваші серця об’єднаються. Дорога життя буде одна на двох. І на цій дорозі буде все, про що ви бажаєте.

Два роки ви світитеся від щастя та кохання. Не просто так ви зустрілися, адже ви такі схожі. Якщо поставити людей навряд і попросити обчислити пару, вас знайдуть відразу.

Ось і настала річниця стосунків, їм уже 2 роки, а як пролетів час. Все пройшло так швидко не просто так, адже щодня був у коханні та розумінні, злагоді та світі. Нехай життя не поспішає, адже стільки всього треба ще встигнути.

Разом цілих 2 роки, йшли пліч-о-пліч, долали перешкоди, мирилися з недосконалостями, а найголовніше, вірили один одному і не думали зраджувати. Вітаю з роковинами, нехай щастя буде завжди поряд!

Моє єдине кохання, вітаю з роковинами наших стосунків. Сьогодні два роки, як ми познайомилися. Час минає непомітно, коли ти поряд. Нехай наші щирі почуття продовжаться на довге та щасливе життя.

Мені так дорого той час, що ми разом із тобою. Це так необхідно в житті зустріти свою людину. Нехай ми будемо разом. І нехай це ніколи не скінчиться.

Любий мій, вже цілих два роки ми з тобою поряд. Ми разом переживаємо і радісні та сумні моменти. І знаєш, я дуже щаслива. Ти подарував мені нові почуття, емоції. Ти подарував мені нове почуття життя. Дуже тебе люблю!