Христос воскрес, а отже до нас прийшло світле свято Великодня! Нехай він буде наповнений добрими справами, добрими словами чистими помислами! Бажаю кожному Господнього благословення, миру, затишку, щирої любові та великого щастя!

Христос воскрес — зрадіємо і святкуватимемо Великдень, як це робили наші предки у всі минулі віки. Бажаємо вам миру в душі та добра в серці! Хай допоможе нам віра в Господа!

Христос Воскрес! Щасливої ​​Пасхи! Всім православним віруючим бажаю миру та благословення Божого. Нехай у ваші будинки входять радість та веселощі. Нехай здоров’я буде міцним, а розум чистим. Хай береже вас Господь!

Христос Воскрес! З паскою! Нехай ваша душа буде завжди вдячна цьому світу, серце в собі таїть тільки любов і добро. Бажаю, щоб у важкий для вас час Бог допоміг і направив вас у потрібне русло!

Християни, прийміть щирі вітання з нагоди святого свята Великодня! Зустрічайте цей день з вірою в Христа, нехай Ангел-охоронець супроводжує Вас у всіх справах та починаннях. Бажаємо Вам любові, милосердя, терпіння та радості буття.

З православним Великоднем! Нехай аромат у хаті збере за столом усіх рідних, прикрасять хату хай усмішки на кожних вустах, а гарний настрій стане запорукою щасливого життя. Вітаю!

Нехай Великдень стане днем ​​особливо світлим, щоб душа очищалася, а серце відпочивало від переживань. Бажаю переродитися від усього того, що тяжить думки. Нехай ароматні паски піднімуть настрій, а фарбовані яйця розфарбують сірі будні.

Вітаю з Великоднем і бажаю світлого та доброго довгого життя, яскравих радісних емоцій, милих та щасливих усмішок на обличчі, щирих та люблячих людей у ​​житті, добрих намірів та думок, великих справ та перемог. Бажаю здоров’я, гармонії та миру.

Вітаю з великим святом Великодня! Нехай світло воскреслого Господа розвіє смуток серця і духа, і в нас запанує мир і спокій. І нехай воскреслий Христос дарує спокій, радість і надію нам та всім нашим близьким. Світлого Великодня!

Дорогі наші православні парафіяни вітаємо вас зі святим святом Великодня! Бажаємо вам щирості, яскравого життя, безліч посмішок рідних та близьких людей, міцного здоров’я та цілеспрямованості!