Коханий, у це свято Великодня хочу побажати, щоб твоє життя було таким же смачним, солодким, яскравим та різноманітним, як пасхальні паски. Бажаю тобі чудового здоров’я, оптимістичного настрою, успішної діяльності та щасливого життя!

Коханий, у цей особливий світлий день бажаю тобі дарувати та отримувати кохання, підтримку, добрі безкорисливі справи. Нехай Господь допомагає у важких ситуаціях, на душі буде світло та спокійно. Христос Воскрес!

Коханий, на честь свята Великодня, бажаю, щоб душа співала, як співають птахи в саду, життя було радісним і цікавим, щоб сумних днів все менше, а добрих людей довкола більше!

Любий мій, хочу привітати тебе зі святом Пасхи Господньої! У Світле Христове Воскресіння бажаю тобі радості і всіх благ, які тільки можливі!

Коханий мій, з Великоднем! Нехай це свято стане смачним, яскравим, барвистим, ароматним та душевним. Нехай сонце тішить теплом, а світ балує погодою. Живи з широкою посмішкою та прекрасним, піднятим настроєм. Вітаю!

Дорога моя людина, з величезною любов’ю та ніжністю вітаю тебе з днем ​​Великодня, бажаю тобі довгої білої смуги в житті, вірних друзів, домашнього тепла та затишку, будь завжди здоровий, шанований та затребуваний.

Моя кохана людина, вітаю тебе з Великоднем! Нехай у цей день благодать наповнить твою душу, осяє і освятить своїм промінням щастя. Гарного настрою, душевних посиденьок, спокою, миру та кохання!

Мій любий, любий чоловічку, вітаю тебе зі святом Великодня! Бажаю багато добра, світла, чистоти та душевності. Нехай праведною молитвою очиститься бунтівний дух і з новими силами життя заграє своїми фарбами. Люблю тебе!

Мій дорогий і коханий чоловік, вітаю з Великоднем! Бажаю, щоб у твоїй душі завжди було світло, як травневим днем, щоб ясні думки тебе привели до будь-якої бажаної мети! Нехай доля буде до тебе прихильною і життя грає яскравими фарбами!

Мої найкращі побажання миру та спокою в цей Великдень, коханий! Нехай світло воскреслого Господа оживить твої надії, запалить вогні віри, які оточать тебе чудовими моментами і відродять у нас надію на найкраще. Зі святом Святого Великодня, коханий!