З паскою! Бажаю від з’їдених розписних яєць не закукарікати, бажаю від здобних смачних пасок ні краплі не погладшати, бажаю від радісного дзвону церковних дзвіниць не оглухнути, бажаю від самих небес отримати квиток у щасливе довге добре життя.

З Великоднем Вас я вітаю, величезного щастя та світу бажаю! Бажаю, щоби були здорові, багаті, завжди веселі і звичайно щасливі. А ще бажаю Вам не об’їстися стравами і пасхальними паски, щоб точно влізли Ви в минулорічні штани.

Нехай розфарбовані будуть не лише яйця, а й життя яскравими красами наповниться, щоб сміх звучав, і билося як шкаралупа легко будь-яка біда. Бажаю більше родзинок у паски та в житті. З паскою!

Відчуй себе крутим яйцем або солоденьким паском. Вітаю тебе з Великоднем. Бажаю щастя та здоров’я. Бажаю милості Боженьки та спокою душеньки. Бажаю силачки богатирської та вдачі на кожен день!

Вітаю з паскою! Бажаємо вдосталь наїстись паски, перепробувати всі кольорові яйця і з почуттям виконаного обов’язку відсвяткувати цей чудовий день! Всіх благ, доброго здоров’я, очей, що горять, і рожевих щік!

Вітаю з Великоднем та бажаю жовтка щастя, білка радості та різнокольорової, барвисті шкаралупи веселощів. Будь здобним солодким паском зі своєю родзинкою та посипанням чарівності, будь яскравим промінцем надії для близьких та вогником віри особисто для себе.

Настав час яйця їсти і повсюди уплітати здобні паски. Вітаю з Великоднем і бажаю знову стати дитиною, повірити в диво, битися яйцями, розмалювати яскравими фарбами все навколо, змаститися солодкою глазур’ю та бігати вулицею з криками радості. Відчуй себе щасливою людиною та починай творити добро!

Великодній день вже настав і кольорові яйця чекають свого часу! Нехай ароматні паски зводять з розуму і заряджають гарним настроєм! Бажаю не забувати про просту душевну доброту, співчуття та надію!

Вітаю з Великоднем і хочу побажати по-новому подивитись на життя і ніби воскреснути, піднятися вище хмар до своїх бажань і мрій, як ангел, розкрити свої чудові крильця і ​​вільно ширяти по цьому світу, з кожним днем ​​наповнюючи серце любов’ю та щастям.

Куличик, немов сонечко, яєчко замість найціннішого сувеніра, а кролик у кишеню, як вірний друг, який штовхатиме тебе до здобутків цілей. Що ще потрібно у це чудове свято. Ура!