Дорога сестричка! Христос Воскресе! Щиро вітаю тебе зі світлим святом Великодня! Бажаю божого благословення, тріумфування в душі, нехай спокій і мир оселяться у твоєму серці, в домі буде світло, чисто і затишно, а в душі панує божа благодать!

Мила сестричка, вітаю тебе з Великоднем. Нехай у це світле, добре свято твоє серце звільниться від смутку і тривог, нехай усі тягарі життя залишаться позаду, нехай душа зрадіє життю, нехай з тобою завжди буде твоя надія, віра та любов.

Мила сестро, вітаю тебе з Великоднем. Бажаю, щоб твій дім був світлим і затишним, щоб у душі жило щастя та щира віра, щоб серце раділо життю та прагнуло добрих діл, щоб Бог тобі послав любов і вірну надію.

Улюблена сестричка, у радісне пасхальне свято нехай разом із дзвоном дзвонів прийдуть у твоє життя радісні вісті та добрі люди, будь здорова та кохана.

Улюблена моя сестричка вітаю тебе з Великоднем! Нехай це свято для тебе стане чудовим приводом зробити, то про що давно мріялося, бажаю приємного відпочинку, несподіваних сюрпризів, дивовижних зустрічей і дивовижних спогадів!

Дорога сестро, з чарівним святом воскресіння Господнього, нехай слова молитви очистять душу, пасхальна служба принесе ясність розуму і зміцнить серце, зло обходить твій дім і коханих людей стороною, нехай ніжна музика весни дасть сили для роботи і вдома, нехай темні думки не турбують, а мрії стають реальністю. Віри та щастя!

Дорога моя сестричка, у світлий квітневий пасхальний день разом із дзвоном дзвонів і запахом паски нехай увійдуть у твою душу спокій та затишок, нехай віра в Бога веде тебе по життю, оберігаючи від бід та неприємностей. Бажаю тобі кохання, жіночого щастя, радісних днів та яскравих подій.

Сестричко, вітаю зі світлим святом Великодня! Бажаю добра, радості, спокою на душі, яскравого теплого сонечка. Нехай любов завжди присутня у твоєму житті.

Сестричка, зі святом світлого Великодня вітаю! Бажаю теплих сонячних днів, добра та любові, гарного настрою та ніколи не опускати руки! Нехай ангел-охоронець береже від нещасть та горя!

Сестричка, з Великоднем! Бажаю, щоб тобі в житті зустрічалися лише добрі люди. Щоб ти ніколи не дізналася, що така зрада і образа і щоб у твоєму серці завжди жили любов і радість.