Друг, вітаю тебе зі святом Великодня! Бажаю, щоб у житті було багато чистоти та щирості, любові та благополуччя, щоб тебе не залишали надія та віра у краще. Нехай із цього світлого дня життя почне наповнюватися добрими звершеннями, душевним спокоєм та умиротворенням.

Любий друже, вітаю тебе з Великоднем. Побажати хочу, щоб серце завжди любило і залишалося коханим, щоб душа зберігала теплоту рідних сердець та щиру віру, щоб життєвий шлях був світлим та благополучним, щоб небеса захищали тебе від усього злого та лихого.

Христос Воскрес! З Великоднем вітаю тебе! Хочу, щоб у тебе в душі завжди був мир, спокій та злагода. Нехай усі твої справи будуть успішними та перспективними. Оберігай себе та свою родину.

З паскою! Нехай тебе завжди оберігає провидіння і зберігає від будь-яких негараздів і невдач. Нехай у житті у тебе все виходить і будь-які плани здійснюються.

Любий мій друже, вітаю тебе зі святом Великодня. Бажаю, щоб у твоєму житті все було чудово, щоб твої рідні та близькі радували тебе, будь здоровий. Христос Воскрес!

Дорогий друже, від щирого серця прийми мої вітання з нагоди великоднього свята! Бажаю тобі радості в серці та на душі, теплоти сімейного затишку, добра та удачі у всьому.

Христос воскрес, друже мій. Вітаю тебе зі святом Великодня і бажаю бути міцним, сильним та впевненим, щиро радіти кожному новому дню, завжди дивитися вперед із доброю надією, наполегливо йти до вірних цілей та мрій, не шкодувати душевного тепла для оточуючих та натомість отримувати кохання.

З найчистішим святом привітати хочу, миру та тепла додому побажати поспішаю. Нехай життя приносить лише приємні сюрпризи та незабутні зустрічі. Ніколи не падай духом у складних ситуаціях, шукай вихід, йди до мети. Міцного здоров’я, позитивних думок, порозуміння, успіхів на роботі.

З Великоднем, любий мій друже. Бажаю тобі миру, щастя, радості та процвітання, великої удачі, щирого кохання, світлої надії та достатку. Нехай Бог направляє тебе вірним і добрим шляхом до успіхів і перемог. Нехай у тебе вистачає сил результативно працювати, гарно відпочивати, цікаво жити та робити добрі справи.

Покатаємо яйця, з чарки пригубимо, закусимо паску і побажаємо один одному всіх благ. Христос Воскрес! Друг мій, я бажаю тобі цієї воскресіння здоров’я, сил і енергії, щоб ти справлявся з усіма справами на «ура». Не звертай уваги, на дрібні неприємності і ніколи не дозволяй зневірі проникати в твоє серце. Завжди прагнеш і досягай, завжди став мети і підкоряй. Головне неси в душі добро, і воно тобі повернеться сто разів.