Вітаємо Вас з наступаючим світлим християнським святом Великодня, бажаємо Вам миру, любові, життя в задоволенні та спокої, нехай Ваш будинок буде місцем, куди Вам завжди буде приємно повернутися.

Вітаємо Вас з наступаючим святом світлого Великодня. Бажаємо Вам мирного існування, доброти, сердечності, домашнього затишку, сімейного щастя, гордості за своїх дітей та радості за досягнення рідних та близьких.

Від щирого серця вітаю з наступаючим Великоднем! Нехай це чудове свято пройде щасливо та безтурботно, у колі найближчих та рідних людей. Бажаю миру на серці, порозуміння в сім’ї та довгих років життя!

Бажаємо вам долучитися до великодньої урочистості та випробувати радість у єдності з усіма православними! Нехай у вашому домі пахне свіжою випічкою і готується все найсмачніше! Гарного вам свята!

Прийде велике свято, Світла Христова Неділя. Бажаємо світла і миру, спокою та гармонії, впевненості та благодушності, віри та надії. Нехай Благодатний вогонь увійде в ваші душі, нехай оселиться в них умиротворення. З наступаючим святом!

Ось-ось прийде до нас світле свято Великодня! Бажаю багато щастя, кохання, тепла і тільки гарних звісток! Нехай справжнє диво загляне до твоєї хати і подарує сотні сонячних моментів! Нехай Господь посилає тобі все найдобріше та найсвітліше!

Усю земну кулю вітаю з наступаючим святом Великодня! Бажаю всім добра, тепла, затишку, легкості, щирості та всепоглинаючої любові!

Вітаю з наступаючим святом — Великоднем! Нехай будинок наповниться затишком, теплом, достатком та благополуччям. Нехай вся родина буде здорова та щаслива, кожен посміхається та радіє. Успіхів, натхнення, сімейного благополуччя, божого благословення!

У наступне свято Великодня бажаємо Вам здоров’я, світла, величезного щастя, мудрості та радості, щоб у житті траплялися чудеса, і в душі завжди жила віра у краще. Щоб у Вашому домі панували кохання та щастя.

Вітаю з наступаючим святом Великодня! Хочу побажати тільки всього найдобрішого, найсвітлішого і найдобрішого. Нехай життя завжди підносить лише радість, посмішки та сміх. Бажаю ніколи не сумувати, бути здоровою та щасливою людиною завжди!