Веселий добрий зайчик шле промінчики добра. Вітаю з паскою. Бажаю миру та гармонії. Бажаю блага та щастя. Бажаю втіхи і кохання. Бажаю світлих надій та достатку.

Нехай ваш будинок завжди буде наповнений атмосферою щастя, затишку та тепла. Нехай у серці живуть гармонія, спокій та умиротворення. Здоров’я, натхнення, гарного настрою та тільки сонячних днів! З католицьким Великоднем, друзі!

Прийміть щирі вітання з католицьким Великоднем! Бажаємо, щоб Господь виявляв милість, захищаючи від непрошених бід і хвороб всіх ваших рідних і близьких. Нехай у сім’ї незмінно панують любов, спокій та добробут.

Вітаю з чудовою неділею року! Нехай у це важливе для всіх католиків свято будинок буде сповнений гостей, стіл ломиться від частування, звучать лише добрі слова, а на серці буде світло і радісно. Кохання, добрих друзів та оновлення у всьому!

Вітаю з Великоднем і від щирого серця хочу побажати, щоб великодній кролик приніс удачу та яскраві фарби життя, незвичайне натхнення та велике кохання. Бажаю веселого та світлого свята, коханих та дорогих людей поруч, доброго блага та щастя.

Від щирого серця вітаю з католицьким Великоднем! Бажаю всіх благ: міцного здоров’я, затишку та гармонії будинку, щирого кохання та фінансового благополуччя. Нехай Бог завжди буде у твоєму серці і у всьому буде твоєю підтримкою та опорою!

Від щирого серця вітаю з великим святом Великодня! Бажаю, щоб у житті було багато хорошого і ні грама поганого, миру, кохання, здоров’я та щастя вам та вашій родині. Нехай світ буде в кожному будинку, а успіх і успіх завжди йдуть по п’ятах!

Любі мої! Вітаю вас із католицьким Великоднем! Бажаю всім щастя, успіхів у всьому, миру, добра, терпимості, чесності та щирості.

Бажаю здоров’я, миру та щастя, а також любові, достатку та сили віри! Вітаю з добрим святом Великодня та бажаю чудового життя з добрими надіями, з великими мріями, з радісними подіями. Нехай великодній кролик принесе удачу, нехай твоє життя буде багате, наскільки багатий цей прекрасний день на яскраві та барвисті великодні яйця!

У це важливе католицьке свято я хочу щиро привітати з Великоднем і побажати прекрасного, радісного дня. Нехай удома завжди панують гармонія та затишок. Нехай душевний спокій та рівновага радують серце. Нехай близькі та дорогі люди завжди будуть поруч і підтримуватимуть будь-якої хвилини.