Бажаємо тобі не гаяти час, а прожити свою молодість і найкращі роки на максимум, пізнати всі найкращі почуття та зробити нові для себе відкриття!

Зустрічай свої 18 років яскраво і незабутньо, ніколи не втрачай часу і не втрачай свого шансу, будуй величезні плани і досягай приголомшливих результатів!

Все, з того дня ти вже доросла дівчинка. Тепер ти маєш більше можливостей. Завжди намагайся здійснити свої мрії, ніколи не зупиняйся на досягнутому. З повноліттям.

У твої вісімнадцять хочу побажати не впертись якщо немає впевненості, шукай себе і не здавайся, то що до душі буде тішити тебе, зберігай доброту і чуйність! З Днем народження!

У твоє вісімнадцятиріччя хочу побажати тобі максимум перемог. А ще бажаю зустріти справжнє кохання, стати справжнім професіоналом і досягти всього задуманого. Вітаю.

У день твого повноліття бажаю прямого та безхмарного життєвого шляху. Нехай завжди будуть люди, на підтримку яких можна розраховувати.

О 18-й починається час самостійних рішень. Бажаємо тобі уникати помилок, не пасувати перед труднощами і не прогаяти свою жар-птах щастя і любові!

На порозі повноліття, я бажаю тобі благополуччя та досягнення всіх висот.

У 18 років уже можна. Тому, нехай всі бажання збуваються, нехай удача біжить попереду тебе, підмітаючи тобі дорогу. І хай усе складеться добре.

Бажаю, щоб твоє життя було схоже на солодку казку. Нехай справджуються твої заповітні мрії і відбуваються дива.