Вітаю з днем ​​народження! Тобі сьогодні 18 років і ти вже багато чого навчився, бажаю й надалі розвиватися, не стояти на місці, а підкорювати нові вершини!

Дружино, вітаю тебе з 18-річчям. Бажаю жити цікавим, насиченим, веселим життям, повним розкошем і щастям, усвідомлюючи свої вчинки і дії, розбиваючи будь-які проблеми в пух і прах, збираючи на своєму шляху всі лаври слави та успіху.

Дружино, вітаю з твоїми вісімнадцятьма. Будь вічно молодий і завжди гарний собою, будь креативний і в усьому успішний, будь закоханий і щиро любимо, будь вільний у своїх діях і твердий у переконаннях, будь сильний у будь-якій справі і щасливий щодня.

Дружище! Вітаю тебе з повноліттям! Хочу побажати, щоб у дорозі в доросле життя тобі завжди супроводжувала удача, щоб фортуна стала твоєю найкращою подругою, а краще — рабинею, яка готова виконувати будь-які капризи та бажання. З Днем народження!

Друг, тобі 18 років, ти тепер став дорослим. Я бажаю тобі завжди залишатися переможцем у будь-яких ситуаціях, щоб навіть найважчі дороги ти підкорював і не повертав з правильного шляху. З Днем народження!

Друг, тобі 18 років, ти дорослий, самостійний, вольовий та сильний. Стільки тепер маєш можливості для здійснення планів. Розпоряджуйся кожною хвилиною правильно, мудро та справедливо. Вітаю!

Друг, як здорово, що тобі 18 років! Ти тепер сам відповідаєш за своє життя, а перед тобою відкрилося стільки неймовірних можливостей та доріг для підкорення. Я побажаю з усіма перешкодами впоратися. Вітаю!

Друг, у твої 18 років я бажаю тобі, щоб кожен приймав те, що ти вже дорослий чоловік, що ти сам відповідаєш за себе та свої вчинки. Нехай кожне рішення буде вірним і не підведе тебе. Вітаю!

З повноліттям друже! Нехай усе, що ти хочеш сам, легко реалізується. Бажаю грошей, кохання та удачі у всьому!

З днем ​​народження, мій дрогой друже! Нехай у 18 років відкриються нові горизонти щастя та успіху, нехай у цьому віці зміцніє твоя вдача і змужніє твоє серце. Бажаю тобі вдалих днів, вірних друзів, грандіозних подій, величезного кохання та вражаючих спецефектів життя.