Внучечка, 18 років — це час сподівань, пошуку та очікувань чудових подій, незабутніх зустрічей та неповторного кохання. Нехай доля буде захоплюючою, не нудною та яскравою казкою. Будь успішною, чарівною і нескінченно щасливою!

Внучечко, моя мила, з 18-річчям! Будь завжди такою ж красивою, адже ти розцвіла, перетворилася на прекрасну дівчину, яка погляди притягує та манить до себе. Ти дуже тямуща і мудра у свої роки.

Внучечко, ось тобі і 18, ми тебе вітаємо! Бажаємо, щоб твоя подальша доля складалася якнайкраще, щоб твій шлях був успішним і щасливим, яскравим і сповненим приємних подій!

Внучечко, у твої 18 років побажаю закохуватися все більше в себе, у відображення, в життя. Нехай насолоджуєшся ти своїми досягненнями, а дорослі вчинки щастя дарують і багато злетів. Вітаю!

З Днем народження! Сьогодні 18 років моїй дорогій онучці, вітаю! Бажаю щастя і любові, що вирує як гірський водоспад і наповнює твоє молоде життя радістю! Нехай попереду на тебе чекає успіх, благополуччя та везіння!

З 18-річчям, онучко! Ти доросла стала, то я тобою пишаюся. Нехай кожен новий день відкриває нові дороги. Не зупиняйся працювати над собою, удосконалюватися і просто радуйся життю та перемогам, яких буде маса.

З 18-річчям, онученько! Ти така доросла, що навіть не помітили як ти виросла, перетворилася на гарну, неймовірну дівчину, чарівну та ніжну. Нехай у твоєму житті буде багато радісних подій і моментів і, звичайно, злетів.

Вітаю з днем ​​народження, люба моя внучечка, з 18-річчям! Час швидко пролетів, наша крихта подорослішала, стала ти квіткою чарівною, чудовою, яскравою, білою! Ти квітуй і радуй нас, а довкола всіх дивуй!

Мила, онучко, з повноліттям! Будь розумницею, красунею, намагайся слідувати своїм мріям і планам, тоді в тебе в житті все обов’язково вийде!

Дорога внучка, з 18-річчям! Будь завжди такою ж прекрасною та доброю, адже саме такий тебе виховували. Всі свої найкращі якості ти несеш з гордістю, а я так пишаюся тобою і завжди прагну підтримати.