Онук, ти вже міцний чоловік, сильний та самостійний. Тепер ти сам відповідаєш за ухвалені рішення, несеш за них відповідальність та наслідки. Нехай усіх цілей досягнеш без втрат. З 18-річчям!

Онук, тобі вже 18 років, а це означає, що ти зовсім дорослий. Ти виріс розважливим, сміливим, відважним і таким добрим. Я дуже пишаюся тобою, адже бачу перед собою людину, здатну на мудрі рішення.

Онук, так радісно бачити тебе дорослим, юним, таким гарним і, звичайно, щасливим. Я бажаю, щоб доля тебе балувала, а ти посміхався їй у відповідь і йшов уперед, перемагав і скорив світ великий.

Онук, у 18 років ти сміливо та рішуче починаєш самостійний шлях. Бажаємо вибрати правильну дорогу, щоб без сумнівів та жалю йти нею і бути коханим та щасливим!

Я побажаю тобі, онук, щоб у 18 років життя продовжувало бути безтурботним, а всі проблеми вирішувалися легко, ніби в дитинстві. Нехай все змінюється на краще, лише друзі ті самі віддані і вірні йдуть життям і оточують теплом.

Цей день, онук, хочу, щоби тобі запам’ятався назавжди. Ти став дорослим, чоловіком, готовим до будь-яких життєвих перешкод. Я хочу змітати всі негаразди на шляху, немов це пушинки, що впали на дорогу.

З повноліттям, дорогий онук! Ми щасливі, що ти у нас є, що ти у нас хлопчик дуже відповідальний, цілеспрямований та життєрадісний. Залишайся таким завжди і збільшуй свої гідні якості. Усього тобі доброго та щасливого!

З повноліттям, онук! Хочу побажати тобі успішного життєвого шляху. Пам’ятай, головне — не втратити свою честь, а решту можна домогтися. Тому рости, набирайся досвіду та будь наполегливим!

З днем ​​народження, мій любий онук. У твої 18 років бажаю тобі від душі міцного здоров’я та світлої удачі, високих цілей та благополуччя, доброго шляху та великих перемог, надійних друзів та підтримки близьких, великої любові та щирого щастя.

З 18-річчям, коханий онук! Попереду чекають на тебе пригоди, перемоги і люди, хто дружбу не перестає цінувати і вірний цьому слову. Тримай у руках успіх і не відпускай своє щастя. Вітаю!