Доню, я хочу завжди залишатися тією, ким ти себе бачила і якою мріяла стати. Нехай 18 років перед тобою відкривають дивовижні та цікаві дороги, якими ти з інтересом вирушиш у свій життєвий шлях. Перемог і злетів, люба!

Дочко, ти стала прекрасною дівчиною, такою дорослою і красивою, але для мене ти все та ж сама принцеса, моя мила маленька дівчинка, моє кохання всього життя. Вітаю, люба моя, з твоїм святом!

Дочко, ти не уявляєш, як я пишаюся тим, що тобі вже 18 років. Стільки ти мені даруєш щастя, а у відповідь я хочу зробити так, щоб у твоєму житті його було багато. Живи в радість, насолоджуйся та лови кожен момент!

Дочко, тобі 18 років, для кожного батька ця дата особлива, адже дитина вирушає в доросле життя, а для тебе вона найменша, наймиліша, така рідна і потребує тебе. Я приймаю твоє дорослішання, просто буду поруч, допомагатиму та підтримуватиму.

Доню, з 18-річчям, люба моя! Ти завжди будеш мою цукеркою, моєю дорогою та рідною. Нехай життя твоє стане найкращим, найцікавішим і яскравим. Усі дороги нехай на щастя приводять, окрилюють, зацікавлюють, радують!

Донечко, як радісно бачити, що ти досягла 18-річчя! Ти неймовірно красива, розумна, така розважлива. Нехай ти й доросла, але для мене залишишся завжди ти моєю маленькою дівчинкою, коханою принцесою. Зі святом!

Доню, ти стала зовсім дорослою! І в той же час у тебе попереду ще ціле життя. Бажаю тобі хороших людей навколо, завжди потрапляти в потрібний час у потрібне місце, удачі та великого кохання.

Донечка, з 18-річчям, захоплюючим початком незвіданого дорослого життя. Нехай вона буде наповнена успіхами, благополуччям, радістю та затишком. Бажаю, щоб любов стала дороговказом у твоїй долі і подарувала сліпуче щастя!

Доню, вітаю тебе з повноліттям і сердечно бажаю, щоб у твоїй душі завжди цвіла весна, а в серці панувало тепле, сонячне літо. Будь найщасливішою та чарівною!

Доню, у твої 18 років хочу побажати тобі завжди бути чарівною та неперевершеною. Мила моя, бажаю прокидатися завжди з гарним настроєм і з кожним днем ​​підкорювати вершини успіху, слави, щастя та пишноти цього світу.