Племінник, із 18-річчям! Завжди бажаю цілей тобі добиватися, нехай усі бажання збудуться, а ти в житті знайдеш себе та свою улюблену справу. Вір у мрію і сміливо до неї йди, у тебе все виходитиме, я знаю.

Племінник мій коханий, любий, вітаю тебе з 18-річчям. Бажаю вибрати правильний шлях у житті, слухати своє серце і слідувати за мрією. Будь впевнений у собі, у своїх силах та можливостях і все задумане обов’язково здійсниться.

Племінник дорогий, вітаю тебе із 18-річчям. Бажаю радісних світанків твоєї молодості та краси, досконалих успіхів та великих досягнень, міцного здоров’я та вічної любові, славних ідей та шляхетних вчинків.

Мій племінник, ось тобі вже й настало 18 років. Вітаю тебе зі вступом у доросле життя. Будь завжди на позитивній хвилі і не звертай уваги на дрібниці. Бажаю виконання твоїх заповітних бажань та величезного натхнення у всіх справах.

Милий мій племінничок, з днем ​​народження вітаю, драйву до життя додаю! Дихай глибше, не хворій, май надійних ти друзів! Успіхів у навчанні, будь завжди у пошані! Студентських чудових днів, ні про що не шкодуй! Дій сміливо, наперед і на тебе удача чекає!

Дорогий племіннику, з твоїм днем. У день твого повноліття бажаю тобі досягти всіх висот, щоб ми всі могли пишатися тобою.

Дорогий племіннику, вітаю тебе з 18-річчям. Щиро бажаю великих просторів для польоту душі та цікавих думок, вірних успіхів та цілеспрямованості до великих цілей, щирого щастя та великої удачі, величезної любові та веселого настрою.

Вітаю тебе, любий племіннику, з 18-річчям твого життя. Будь спрямований до своїх бажань та мрій, будь щиро щасливий і міцно любимий. Бажаю тобі великих перемог, бравої удачі, добрих вчинків, чудового настрою та чудових друзів.

Вітаю із 18-річчям! Бажаю ловити кожен щасливий момент і насолоджуватися ним сповна. Впевнено і сміливо крокуй уперед назустріч своїм мріям. Будь успішним і перспективним, цілеспрямованим та енергійним.

З днем ​​народження, дорогий племіннику! Повноліття – відповідальна подія у житті. Це такий цікавий час, коли ти молодий, зухвалий і сповнений ідей. Нехай у тебе все виходить! Бажаю, щоб енергія вирувала через краї, а її потік відкривав перед тобою будь-які двері!