Дорога моя та улюблена плем’яшка, будь найщасливішою та життєрадісною. Нехай твоє життя буде сповнене прекрасних подій та радісних емоцій. Бажаю тобі в день твого 18-річчя, всього найкращого та чудового. Вітаю!

З 18-річчям, моя мила племінниця. Я дуже хочу, щоб ти залишалася такою ж світлою та красивою, юною та доброю. Будь впевненою у собі і ніколи не опускай рук і дивись уперед. З Днем народження!

З 18-річчям тебе, люба плем’яшка. Бажаю тримати ніс за вітром удачі, бажаю завжди залишатися такою красунею, бажаю ніколи не сумніватися у своїх силах, бажаю плавати хвилями любові і розтинати просторами щастя.

Племінець, люба, з повноліттям тебе! У твій день народження бажаю тобі величезного щастя, кохання та найкращих друзів. Ніколи не знай проблем і прикростей. Всі життєві завдання вирішуй легко та з посмішкою!

Племінець мила моя, вітаю тебе з 18-річчям і побажати тобі хочу солодких мрій і заповітних мрій, прагнення до ідеалу та успіху, осягнення щастя та любові, підкорення вершин та чарівності всіх, хто оточує своєю красою.

Племінниця, ти вже зовсім доросла, але не лякайся цього. Перед тобою відкривається все життя, всі дороги та стежки. Тримай курс прямо в щастя, тоді все буде в тебе виходити. Вітаю!

Моя улюблена племінниця, вітаю тебе з 18-річчям, з датою остаточного дорослішання та самостійності! Бажаю тобі легкого, гарного, доброго, щасливого, веселого та благополучного життєвого шляху, взаємної любові та щирої радості в серці, світлих надій та величезних перемог, високих польотів та вірної удачі.

Племінниця, моя ти трояндочка, завжди прекрасна, як мімозочка! Вітаю з днем ​​народження! Чудовий настрій! Нехай збуваються мрії, щастя, миру та любові! Дивовижної долі, блиску, шику, доброти! Усміхайся частіше, щоб життя стало солодшим!

Мила моя племінниця, вітаю тебе з повноліттям! Бажаю бути завжди життєрадісною та енергійною! Користуйся своєю чарівністю. Я вірю, що з його допомогою ти досягнеш успіху! Ніколи не сумнівайся в собі та своїх силах, тобі все під силу! З Днем народження!

Племінниця, у твої 18 років я бажаю тобі нескінченних перемог, дивовижних емоцій, непереможного характеру і прагнення все дізнатися, скрізь досягти успіху і взяти все від життя. Нехай все виходить, всі капризи збудуться.