Кажуть, що після 40 у людини починають притуплятись та слабшати всі органи почуттів. А я бажаю тобі, щоб після своїх 40 ти ніколи не втратив; смак до життя, радість до яскравих фарб, любов до веселої музики, пристрасть до збуджуючих ароматів та палку ніжність в обіймах. Та й взагалі, щоби зовсім не скаржився на здоров’я. З ювілеєм!

Нехай у 40 років сорока на хвості приносить добрі звістки. Нехай ні хвилини не сидиться на місці. Нехай щодня грає не на нервах, а яскравими фарбами кохання та задоволень.

У ювілейні 40 років нехай з кишень валяться банкноти, з вуст чується сміх, а під вікном стоїть дорогий автомобіль. Бажаю здоров’я як скеля, нерв як канати, а кохання як вулкан!

Вітаю! Привіт сорокет. Бажаю, щоб у 40 років була гаряча кров, холодним — погляд у бік заздрісників, широкій — душа, а ще ширше — коло можливостей. Бажаю у свої 40 мати бажання пустувати, творити, летіти назустріч своїй мрії, смішити коханих, сіяти добро на планеті. І нехай щодня несе лише позитив, нехай із цієї позначки життя стане в 40 разів крутішим, яскравішим і радіснішим!

Вітаю з днем ​​народження, з прекрасною датою — 40 років: Нехай життя б’є «ключом», Нехай бажання збігаються з можливостями, Нехай, чого хочеться, не було «шкідливим», Нехай щастя буде «під рукою», Нехай завжди буде «порох» у порохівницях.

На твоїй годині вже 40 років. Від щирого серця вітаю. Бажаю мудрості і без сивини, але іноді не забувай йти у відрив. І нехай у житті буде все для щастя, задоволення, веселощів та комфорту. Бажаю, щоб у твої сорок сорок на хвості приносила тільки добрі звістки. А ще бажаю кохання, багатства та міцного здоров’я.

З Сорокаріччям вітаю, любий мій Ювіляре! Бажаю тобі у свої 40 років не рахувати сорок і ворон, а діяти та йти назустріч своїй божевільній мрії! Нехай навіть якщо твій шлях буде надто звивистим, не згортай. Навіть якщо падатимеш, піднімайся і йди далі. Життя одне і користуйся нею на повну котушку! Веселого Ювілею!

Вітаю! Сороковник постукав у твої двері. І нехай це буде добрим знаком, адже життя лише починається. Бажаю сяяти від щастя, як лампочка Ілліча, бажаю вірити лише у добрі знаки та сміливо виключати погані забобони з життя. Загадуй бажання коли падають зірки, і нехай мрії обов’язково збуваються. Лови сніжинки щастя ротом, як у дитинстві, і нехай вони створюють тобі чарівну казку. Бажаю чудового життя та великих можливостей цього чудового віку!