Розширюй свої горизонти, сприймай життя як цінний урок, не шукай собі аналогів, довіряй, але завжди будь на сторожі. Керуй своїми емоціями, із задоволенням виконуй роботу, роби важливі кроки за бажанням та з легкістю.

Моя сестричка, сьогодні ти стала на рік прекраснішою, мудрішою і дорослішою. Ти така гарна, чуйна, цікава та дивовижна, такою і залишайся. З твоїми законними 40, не переставай радіти дрібницям, вони зазвичай приносять багато щастя!

Мила сестричка моя, бажаю тобі в день 40-річчя по життю лише кайфу, нехай друзі завжди будуть поруч, допомагають та приходять на допомогу. Я бажаю тобі довгих років життя, щоб їх просто не підрахувати. Бажаю, щоб крила слави накривали тебе з головою.

Улюблену сестричку вітаю із 40-річчям! Нехай цей новий період у житті ознаменується несподіваними перспективами, можливостями, пропозиціями та цілями. Бажаю не зупинятись на досягнутому і не озиратись у минуле, а жити майбутнім!

Улюблена моя сестро, вітаю із 40-річчям. Нехай неспішно йдуть твої роки, без смутку та жалю. Бажаю добрих вчинків, лагідних слів, теплої надії та блага, бажаю багато щасливих годинників, щоб у житті твоїм була радість, любов і відвага.

Дорога сестро моя, вітаю з твоїм 40-річчям! Як говорили у фільмі, життя після 40 тільки починається. Так нехай і в тебе почнеться нереальна смуга щастя, приємних сюрпризів і радісних подій, неймовірної удачі та неймовірних чудес.

Дорога та рідна сестро, з ювілеєм тепло тебе вітаю! У сорок років життя тільки починається, бажаю залишатися чуйним і добрим, нехай у житті твоєму завжди буде море позитиву і радості, а душа прагне просторів щастя і тепла.

З 40-річним ювілеєм вітаю! Сестра, ти найкраща, красива і унікальна, нехай у тебе життя буде райським куточком, де ти щасливим будеш до нескінченності! Кохання, достаток, добробут, бажаю щоб не йшли від тебе ніколи!

З 40-річним ювілеєм вітаю! Сестра, бажаю блищати красою та молодістю незалежно від цифр у віці, бути незалежною від обставин та оточуючих! Шикарною будь, дуже щасливою та надзвичайно коханою!

З 40-річчям, сестро! У кожному новому дні побажаю тобі щастя, щоб ти відчувала, як усередині розростається радість, впевненість та бажання підкорювати цей величезний світ. Я завжди буду поруч, подавати руку та прикривати спину.