Донько, з 40-річчям! У будь-якому віці ти залишаєшся красивою, ніжною, жіночною, світлою, доброю та впевненою у собі. Головне, щоб ти залишалася цілеспрямованою, не повертала з намічених доріг і йшла вперед із посмішкою!

Дочко, нехай дата в 40 років тебе буде тільки радувати, а в дзеркало на тебе дивиться чарівна дівчина, жінка, що відбулася, і просто прекрасна і приваблива людина. Все в твоєму житті нехай складається. Вітаю!

Дочко, ось тобі і 40 років, але ти прекрасна. Я хочу, щоб ти пишалася своїм відображенням, завжди усміхалася йому у відповідь. Нехай твої прекрасні і мої улюблені очі висвітлюють цей світ і моє життя. Будь, мила, моя, щаслива!

Доню, тобі сьогодні ювілей, дата кругла, чудова. Будь завжди життєрадісна, красива, молода. Бажаємо тобі здоров’я, любові близьких та рідних, успіхів у всьому.

Доню, з 40-річним ювілеєм вітаю! Бажаю, щоб молодість і краса твоя не в’янула ніколи, будь завжди прекрасною квіткою, видаючи аромати добра і світла! Нехай щастя, благополуччя та любов сидять на троні твоєї душі!

Доню, з 40-річним ювілеєм вітаю! Бажаю виглядати завжди молодо, стильно, шикарно і чарівно, бути веселою, доброю та милою! Нехай щастя, кохання, гармонія, добробут, процвітання та достаток ніколи не покинуть твій дім!

Доню, вітаю тебе із сорокаріччям! Бажаю кар’єрних досягнень, яскравих подій та здійснення найзаповітніших мрій. Бажаю домашнього затишку, тепла та спокою. Будь щаслива і кохана, рідна моя.

Доню, моя золота, я вітаю тебе з 40-річчям. Бажаю тобі світлих та щасливих днів життя. Нехай приємні дрібниці піднімають тобі настрій, любов і достаток тобі, сил і натхнення. Нехай твої бажання виконуються одне за одним.

Доню моя, вітаю тебе з твоїм 40-річчям. Нехай на тебе попереду чекають лише посмішки, радість, веселощі та відмінний настрій. Бажаю тобі завжди слухати своє серце і не засмучуватися. Нехай твоє життя буде світле, чисте та щире.

З 40-річчям, доню! Нехай стаєш тільки ти красивішим, радіснішим і впевненішим не тільки в собі, а й у своїх вчинках і діях. Завжди нехай прекрасні губи прикрашає найяскравіша з твоїх усмішок.