З ювілеєм, тату. У твої 40 років я хочу побажати тобі бути міцним, як дуб серед дерев лісу, відважним, як сокіл у зграї інших птахів, благородним, як лев серед звірів. Тату, бажаю тобі здоров’я та достатку. Нехай сім’я дарує любов і втіху, а улюблена справа — успіх і визнання.

З ювілеєм, тату! Тобі лише 40, і ти ще боєць. Бажаю не втрачати енергії та сил. Бажаю щодня зустрічати з усмішкою на обличчі та з радістю в серці. Нехай усі надії виправдаються. Нехай усі плани втіляться у життя. Нехай усі заповітні мрії здійсняться. Тату, бажаю кохання розміром із космос та грошей стільки, скільки на небі зірок.

З ювілеєм, дорогий тату. У твої 40 я бажаю, як і раніше, почуватися молодо і впевнено. Нехай буде легко знаходити ключ до успіху, нехай щодня приносить лише удачу та благополуччя, нехай працювати, мріяти, відпочивати та радіти життю допомагає любов близьких та чудовий настрій серця!

Татку, вітаю тебе з 40-м днем ​​народження! Бажаю, щоб усі твої задуми втілилися у реальність. Щоб ти був безцеремонно щасливий та натхненний. Нехай робота приносить бажаний достаток, будинок дарує умиротворення та теплий затишок, друзі стоять пліч-о-пліч, а рідні завжди будуть поруч! Люблю тебе!

Дорогий тату, вітаю тебе з 40-річчям. Бажаю впевнених позицій у житті та поглядів із надією у завтрашній день. Тату, нехай час забирає з собою всі біди і смутку, залишаючи в пам’яті світлі та радісні спогади, нехай попереду на тебе чекає ще море перемог, успішних стартів і бравих справ.

Дорогий тату, вітаю із 40-річчям. Бажаю тобі залишатися сміливцем та авторитетом сім’ї, відважним героєм і справедливим чоловіком, бажаю тобі могутньої сили та міцного здоров’я, поваги та успіхів, вірної удачі, любові близьких та домашнього затишку, високого достатку та вічного оптимізму.

Дорогий тату, вітаю тебе з 40-річчям. Я бажаю тобі сили і здоров’я, шляхетності душі та милості серця, щоб рідні оточували тебе любов’ю, щоб щастя і щастя завжди відкриті були твоє дверцята. Благополуччя тобі, тату, успіхів та радості.

Дорогий мій та улюблений тату, вітаю тебе з твоїм 40-річчям. Бажаю тобі ще багато досягнень та великих перемог, прекрасного здоров’я та надійного захисту від бід, сімейного щастя, удачі та добра, нехай буде радісна душа твоя та весела.