У твоєму житті настав той момент, коли ти в самому розквіті життєвих сил, коли ти знаєш, чого хочеш від життя, а багато чого навіть досяг. Чоловік, у 40 років життя стає прекрасним і ще цікавішим. Вітаю!

Приємних зустрічей, сприятливих результатів, очей, що горять, світлих думок, грандіозних планів, задоволення від улюбленої роботи. Нехай буде сто причин для щастя, натхнення.

Підкоряй оточуючих своєю шикарною посмішкою, затримуй свій погляд лише на гідному, не зникай на довго, говори про важливе. Розчиняй накопичені образи, швидко зцілюйся, будь добрим і відкритим.

Чоловік, тобі 40 років, твій ювілей дуже важлива для мене дата. Я хочу, щоб ти завжди знав, що моє плече буде поруч із твоїм, а кохання ніколи не згасне і не дозволить засумніватися у своїй щирості.

Чоловік, тобі 40 років, вітаю! Я хочу сказати тобі, що ти моя стіна і опора, саме такою ж хочу бути для тебе. Нехай усе найкраще в житті буде твоїм, а все, що відбувається, приносить щастя та посмішки.

Чоловік, з ювілеєм, рідний мій! Тобі виповнилося 40 років, ти молодий, гарний, привабливий і так само викликаєш у мені пристрасть і любов. Бажаю тобі ніколи не здавати своїх позицій, бути лідером, а для мене ти в усьому номер один.

Чоловік, із 40-річчям! Я завжди буду тебе за руку тримати, йти однією дорогою і не дозволю звернути з вірного шляху. Ти для мене є світом, і я дуже хочу, щоб наша любов і пристрасть завжди була такою ж взаємною.

Чоловік, із 40-річчям! Дуже хочеться, щоб ти більше відпочивав, берег себе, пишався собою так само сильно, як я пишаюся тобою. Ти завжди для мене опора і стіна, я дуже хочу бути для тебе такою ж підтримкою, якою ти ніколи не засумнієшся.

Чоловік, у будь-якому віці ти будеш для мене найпрекраснішим, найсильнішим і сміливішим. А поки тобі тільки 40 років виповнилося, ти такий молодий, стільки в тобі мужності та прагнень. Нехай все тобі вдається, а я підтримку в будь-якій справі та починанні.

Мій милий чоловік, з ювілеєм! Дозволь мені надіслати тобі гарячі побажання успіху в роботі, досягнення успіхів, грандіозних перемог, виконання намічених планів! Ти голова нашої родини, і я дуже ціную твою турботу!