У 40 років нехай помножаться всі найкращі якості Ваші, нехай красі роблять компліменти, нехай оточують увагою, теплом та турботою, адже це так необхідно нашим серцям. Бажаю сліз не знати, а очам сяяти так само яскраво. Вітаю!

Ах, яка жінка сьогодні святкує свій ювілей. Ти гарна собою, ти кохана всіма, ти просто хороша людина. Залишайся такою справжньою, рідною, коханою завжди.

Вітаю прекрасну жінку із ювілеєм. Нехай у 40 років по-новому на світ дивляться твої очі, нехай серце відчуває лише щастя та любов, нехай душа буде сповнена впевненості та веселих пісень. Бажаю чудових моментів життя та великої удачі шляху.

Вітаю Вас із ювілеєм! Ви прекрасні, як у свої 18! Бажаю залишатися такою ж легкою і натхненною в душі, бажаю почуватися вільним птахом і парити в хмарах від щастя!

Сліпучу жінку вітаю із 40-річчям! Бажаю пам’ятати, що в кожному віці є свої принади, вміти ними користуватися та отримувати вигоду, виглядати бадьоро та молодо!

Мила жінка, вітаю Вас з 40-річчям і щиро хочу побажати пишності та переваги у всьому, чарівної краси та найбільшого щастя. Нехай кожен день стає святом душі, хай будь-яка мрія стає реальністю життя.

Бажаю в 40 років так само продовжувати дивувати, щоб оберталися і говорили компліменти, щоб затримували погляди і милувалися. Нехай у будинку завжди чекає затишок, а на столі смачний сніданок, обід та, звичайно, вечеря. З ювілеєм!

Дорога, вітаємо тебе з днем ​​народження, бажаємо тобі гордо крокувати життям, підкорювати оточуючих своєю харизмою, бути завжди усміхненою, щасливою, сучасною, неповторною.

У чудовий день вашого народження, бажаю довгих і щасливих років життя, нехай здоров’я тільки сяє як найдорожче золото, залишайтеся завжди коханою і цвітіть яскравіше за найшикарніші троянди!

У свій ювілей Ви стали ще красивішими, ще більше хочеться розглядати Вас, захоплюватися, робити компліменти та оточувати турботою та увагою. Нехай так залишається завжди, щоб у собі відчували впевненість. З 40-річчям!