Братику, з ювілеєм, тобі сьогодні вже 40. Не в твоєму характері вішати ніс, сумувати, страждати. Ти молодий, гарний, успішний, коханий. Будь таким завжди.

Братику, з 40-річчям! Нехай у житті відбуваються дивовижні події, чудові моменти складаються у величезне щастя, яке оточує щохвилини. Вірних соратників побажаю тобі, відданих самих друзів.

Брате, тобі 40 років, приймай привітання щирі швидше. Нехай життя не летить уперед, а часу залишається так багато, що ти можеш витратити на бажання, примхи, обійми та радісні перемоги. Вітаю!

Брате, з 40-річчям! Нехай така кругла дата стане чудовим приводом для щастя. Нехай життя дарує тобі успіх, а доля підносить до вершин, які ти будеш щоразу все легше і красивіше підкорювати.

Брате, з 40-річчям! У житті твоєму завжди нехай вистачає фінансів на будь-яку примху твою, а здоров’я допомагатиме здійснювати все це. Завжди живи з усмішкою, нехай не падає настрій, а поряд буде той, хто підтримає та не дасть засумувати.

Брате, з 40-річчям! У житті своєму зустрічай лише щастя на шляху, нехай більше приводів буде для гордості за себе та свої вчинки. Бережи той твердий стрижень, що ти виховав, вір у себе та посміхайся. Вітаю!

Брате, в ювілейний день нехай відкриється новий розділ життя твого, в якому 40 років — найпрекрасніший вік, а все, що було до, залишило найприємніші спогади. Щасливий будь, а я завжди підтримаю.

Брате, у твоєму житті настала важлива подія, тобі виповнилося 40 років. Збережи в собі іскру, яку ти несеш по життю, життєлюбність та сміливість. Ти справжня людина, з величезним серцем та доброю душею.

Брате, у 40 років тобі хочу побажати, щоб за спиною залишилося все те, що ти не бажаєш брати у новий вік. Нехай сімейний благополуччя буде твоєю бронею, а фінансові успіхи допомагають почуватися вільно. Вітаю!

Братику мій, з днем ​​народження! У свої 40 ти так багато досяг, що єдине, що хочу тобі побажати, то це не сходити з наміченого шляху, продовжувати розвивати свою справу, отримувати багато прибутку не тільки матеріального, а й морального, і просто залишатися доброю людиною. Я люблю тебе!