Одужуй, коханий! Сумно дивитися, як ти хворієш, тому готуйся, мої любов і турбота миттю поставлять тебе на ноги. Слухай мене, їж фрукти, і скоро все буде ок!

Всією своєю душею бажаю тобі якнайшвидшого одужання, коханий! Нехай все залишиться в минулому і цей період зробить тебе ще сильнішим. Бажаю тобі стійкості, впевненості та спокою! Я тебе дуже люблю!

Хворіти так погано, а мені погано без твого сміху та обіймів! Одужуй швидше, кохання моє! Нехай мої поцілунки та побажання зцілять тебе.

Хворіти дуже важко. Розбитий стан довго не залишає. Я робитиму все, щоб полегшити тобі хворобу. Незабаром обов’язково це закінчиться. Ти ж не хворітимеш вічно.

Шалено хочеться, коханий, щоб ти одужав якнайшвидше, щоб знову скуштував те прекрасне відчуття повноцінного життя, коли не тисне хвороба на організм, не заважає рухатися в потрібному темпі. Одужуйте!

Ще трохи і ти видужаєш – я точно знаю! Одужуй швидше, мій любий! Одужай і ставай на ноги, а я буду підтримкою і опорою, щоб як раніше берегти твій спокій і годувати тебе іноді.

Дорогий, скоріше одужуй! На душі важко від того, що ти хворієш. Обов’язково пий морс і вітаміни, більше відпочивай, і тоді зовсім скоро ти підеш на поправку, і ми надолужимо те, що пропустили за час нашої розлуки.

Дорогий, мені дуже шкода, що недуга вибила тебе з колії звичного життя, справ і турбот. Я сподіваюся, що вже зовсім скоро ти одужаєш, адже сила любові здатна творити чудеса, а я від чистого закоханого серця бажаю тобі здоров’я!

Дорога моя людина, ти сильний і непереможний. Тож не дозволяй недузі зламати твій міцний стрижень. Будь сильним духом і дай відсіч хвороби. Видужуй швидше, мій дорогий чоловік.

Дорогий мій коханий несподівано тебе вразила хвороба, але я знаю, що сміливішого і сильнішого за тебе немає нікого на світі і ти скоро, і без надмірних зусиль одержиш вгору в цій сутичці з хворобою!