Все буде добре. Потрібен правильний настрій та правильне ставлення до того, що відбувається. Не треба переживати та панікувати. Все пройде у штатному режимі. Хвилюватися нема за що.

Все буде добре, повір мені! Ми всі молимося про сприятливий результат операції і дуже сподіваємося на професіоналізм лікарів і твій внутрішній позитивний настрій!

У нашому житті буває всяке, все змінюється, але точно я знаю одне, ця операція тобі потрібна, вона допоможе рухатися далі, жити повним життям, і точно я знаю, що вона пройде відмінно, не сумнівайся. Успіхів!

Бог не просто так послав тобі ці випробування і якщо ти їх пройдеш, то обов’язково станеш сильнішим, настрой себе на хороший результат і операція точно пройде успішно, не бійся, адже я буду поряд з тобою і підтримаю!

Бажаю успішної операції. Нехай відновлення займе якнайменше часу, а здоров’я більше тебе ніколи не підводить. Пам’ятай, все обов’язково буде гаразд!

Бажаю тільки везіння та терпіння великого. Нехай цей шлях видасться легким і принесе полегшення. Операція пройде непомітно для організму, а здоров’я поправить та покращить. Тримайтеся та вірте в себе!

Бажаю тобі щоб операція пройшла вдало. Щоб усі страхи залишилися позаду. Щоб лікар був уважний. Щоб після операції реабілітація пройшла чудово. І щоб можна було надовго забути про лікарів та лікування.

Бажаю тобі, щоби все пройшло чудово. Я вірю в це і хочу, щоб у тобі активувалися всі твої внутрішні сили. Вір тільки в хороше і настройся тільки на позитив.

Бажаю спокою та позитивного настрою перед операцією та легкого та швидкого відновлення після. Нехай лікарі будуть компетентними, професійними та уважними, і все пройде абсолютно безболісно і без переживань.

Бажаю швидко одужати! Нехай все пройде у рядовому режимі. Ти й оком не моргнеш, як закінчитися. Цілуємо і міцно обіймаємо.