Улюблена подруга! твоя хвороба це лише невдача на твоєму життєвому шляху. Я сподіваюся, що ти скоро видужаєш, відчуєш себе здоровою і повною сил, і життя знову тобі посміхнеться. Ти справжній воїн! Швидше одужуй!

Коли ти, подруго, вболіваєш, я за тебе дуже хвилююся, боюся і хвилююся, адже ти мені близька людина. Швидше, прошу, одужуйте, відновлюй сили, здобувай перемогу і більше не давай приводів для занепокоєння.

Душа моя, одужай скоріше, що це ти надумала хворіти? Нехай негайно пожвавиться твій імунітет, організм переможе в чесному бою все до одного нездужання, і ми знову зможемо гасити разом і розважатися. Люблю тебе, одужуй і повертайся до мене!

Дорогуша, я без тебе не вирулюю! Ти давай це кинь, годі хворіти! Фрукти їж зі шкіркою – так користі більше, ліки пий за розкладом і свіжого повітря впусти в будинок, щоб він здув твою хворобу і надав тобі сил!

Дорога, тебе збагнула недуга в нерівному бою. Але не впадай у відчай, зберігай оптимізм і стійкість духу. Все минеться — ти знову встанеш на ноги і тоді вже віруси впадуть перед тобою.

Дорога, одужуй, у нас з тобою багато справ. Будь швидше активною та життєрадісною, якою тебе ми добре знаємо. Дуже чекаємо на нашу запальничку.

Дорога, бажаю якнайшвидшого одужання, нехай оптимістичні будуть думки, а сум і зневіра йдуть геть, бажаю найсильнішого імунітету та невичерпних сил для боротьби з хворобою. Одужуйте, скоріше подруга!

Ні, ну подивіться на неї. Тобто ти вважаєш це нормальним? А ну-ка швидко одужуй, запалюй свою усмішку-чарівницю і з млявого сумця перетворюйся на карколомну милашку. Ти потрібна цьому світу!

Люба моя, я бажаю тобі якнайшвидшого одужання! Нема чого зараз ці хвороби, адже у нас з тобою грандіозні плани! Лікуйся старанно, збери всі сили організму і весь свій оптимізм. Знай: я думаю про тебе, молюся за твоє здоров’я. Видужуй швидше!

Не розкидай, подруго! Без твоєї усмішки у цьому світі сумно та похмуро. Одужуй скоріше. Ми чекаємо на тебе в наших лавах веселої та активної!