Мамочка, одужуй, будь ласка, швидше. Коли тобі погано, у мене душа на шматки рветься. Не можу бачити тебе такою пригніченою і сумною. Ми з тобою робитимемо все, що скажуть лікарі, і ти швидко видужаєш. Адже ти сильна і свідома.

Мамочко, одужуй швидше, нехай твої очі, як раніше сяють, а щічки пишуть здоров’ям. Нехай промениста посмішка освітить обличчя та подарує тепло рідним. Нехай сонце обігріє плечі, а локони волосся переливаються, купаюсь у золотих променях.

Мамочка моя, я так хочу, щоб ти швидше одужала. Дуже за тебе переживаю та бажаю тобі позитивного настрою. Візьми всі свої сили в потужний кулак, зберися духом і швидше впорайся зі своєю хворобою.

Мамочка моя, ти моя найрідніша і найдорожча людина! Я дуже прошу тебе – одужуй, ти дуже мені потрібна і я хочу бачити тебе здоровою та радісною!

Мамочка кохана, найкрасивіша моя дівчинка, ти вже закінчуй хворіти! Нехай завтра прямо з ранку доля виллє на тебе відро здоров’я, висипе мішок сил і зануриться в повну бочку сміху, щоб утекла хвороба за сині річки та високі гори!

Мамо, я дуже за тебе переживаю, усією душею хочу, щоб ти не хворіла. Я молюся небесам, щоб ти швидше одужала і більше ніколи не зустрічалася в житті з такою напастю. Одужуй, моя люба!

Мамо, швидше одужуй, моя люба! Дотримуйся всіх рекомендацій, пий вітамінки, їж фрукти та овочі, а головне, будь на позитиві, тоді хвороба швидко піде і ти знову чудово почуватимешся!

Мамо, швидше одужай, нехай більше не зіпсує хворобу твоє життя, нехай відновляться сили, а я зроблю все, щоб ти повернулася в дію і більше ніколи не здавала позиції. Молитимуся за твоє здоров’я!

Мамо, швидше одужай! Я молюся за тебе, переживаю всією душею та серцем. Ти найближча моя людина, тому моє серце не буде спокійним, поки я не побачу тебе щасливою, квітучою та з міцним здоров’ям.

Мамо, як переживаю я, що ти хворієш, що здоров’я посміло тебе підвести. Але я знаю одне, це не привід впадати у відчай і опускати руки, ти в мене дуже сильна, ти легко переможеш всі труднощі, а я допоможу.