Будь міцний духом у цей не найкращий момент життя. Найголовніше пам’ятай, що всі хвороби проходять і погане самопочуття обов’язково покине тебе. Одужуй!

Хворіти не час! Ти не можеш собі дозволити валятися на лікарняному ліжку: всі плани необхідно реалізувати. Ти не маєш права на хворобу. Вдар кулаком по недузі і звільняйся від лікарняних оків. Чекаємо з нетерпінням на тебе, наш дорогий друже.

Хвороба – справа невесела. Ніхто з нею не товаришує. Вона немов непроханий гість, може відвідати будь-кого. Не церемонься з нею, бий по ній відповідними медикаментами! Дорожь своїм здоров’ям. Одужуй! Ти потрібний нам для великих звершень!

Хвороба підкосила вашу силу та енергію. Це тимчасово. Ваш організм бореться з вірусом і на нього варто зробити ставку. Ви скоро видужаєте. Ваш організм стане сильним та міцним. Ми чекаємо на ваше повернення. Одужуйте швидше.

Одужуй скоріше. Чоловіки не плачуть, не здаються, не сумують, а отже, і хворіти теж ніколи! Збери всю волю, всі сили в кулак і дай відсіч хвороби.

Візьми всі свої сили, терпіння та мужність і швидше одужуй. Завжди залишайся з надією і вірою в краще і твій ангел-охоронець допоможе тобі вистояти в найважчі часи.

Як шкода, що ти сьогодні нездоровий. Знаю, що хворіти — не найприємніше заняття. Тільки ти вір у свої сили, сподівайся на те, що організм здатний багато на що. Одужуй. Чудеса бувають у світі.

На жаль, часто усі хвороби та недуги приходять не вчасно. Не завжди є й сили протистояти обставинам. Вірю, що дуже скоро ви будете здорові. Впевнений, що так буде.

Іноді бій із хворобою буває дуже жорстким, важким. Але справжні чоловіки завжди приймають будь-які виклики, прагнуть подолати труднощі. Ти не будеш не діяти! Ти повинен дати гідну відсіч недузі. Твоє здоров’я цього варте!

Бажаю тобі здоров’я та сил. Нехай настрій буде позитивний, а на душі оселиться радість. Наповняйся енергією та одужуй!