Мій добрий друже, мені боляче дивитися як хвороба охопила тебе чіпкими обіймами, бажаю тобі якнайшвидшого одужання, нехай швидше йдуть геть негаразди і труднощі, а здоров’я міцнішає з кожним днем, перемагаючи недугу.

Дружино, приймай від мене заряд вітаміну С та побажання якнайшвидшого одужання! Щоправда, хворієш ти, а вірусний настрій у всіх близьких. Нехай імунітет повстане проти всіх болячок світу і повернуть тебе до наших лав.

Дружище, знайшов час на хворобу. Так не піде. Ти потрібний нам, тому не розслабляйся. Хвороба зачекає, а справи очікування не терплять. Прислухайся до того, що говорять і прописують лікарі, і вперед — до одужання. Іншого шляху в тебе немає.

Друг, зовсім не діло хворіти, витрачати на це невдячне заняття час та сили. Я знаю одне, ти дуже швидко встанеш на ноги, видужаєш і здобудеш гучну перемогу, зруйнувавши всі негаразди. Переживаю за тебе і молюся!

Друг, мені так важливо, щоб знову був ти здоровий, міцний, сповнений сил, думок та ідей. Нехай швидше минають негаразди та труднощі, а здоров’я більше не дає збої. Так що збирайся швидше з силами і видужує!

Друг мій, годі хворіти! Настав час відпустити всі хвороби, прийняти здоров’я та добробут! Справ попереду величезна кількість, попереду чекає успіху, не варто закидати своє самопочуття до рук хвороби!

Дорогий мій друже, одужуй! Бажаю тобі фортеці, бадьорості та якнайшвидше відновити свою життєву енергію. Одужуй і більше не хворій, друже!

Дорогий друже, швидше одужуй, поправляй своє здоров’я, наповнюйся силами та енергією і вперед до нових здобутків та великих пригод!

Дорогий друже, скільки можна хворіти? Я бажаю тобі, щоб ти скоріше набрався сил і якнайшвидше збагатився неймовірною працездатністю! Емоційної та душевної рівноваги. Будь сповнений сил і енергії.

Дорогий друже, одужуй швидше! Твоє здоров’я для мене дуже важливе. Нехай кожен новий день тобі приносить покращення та сили. Сподіваюся, скоро побачимося, і ти будеш сповнений енергії. Бережи себе, друже!