Хвороба, найчастіше, приходить не до статку. Але, якщо це вже сталося, то бажаю зібратися з духом і силами і постаратися її позбутися. Бажаю швидко одужати! Бажаю відновити здоров’я та настрій!

Одужуй, прекрасна жінка! Адже від твоєї посмішки завжди світліше на душі і тому нам така необхідна твоя посмішка. Будь здорова, посміхайся та сяй від щастя!

Одужуй, добра, ніжна і прекрасна жінка. Адже саме ти — вогнище добра та любові, опора та тил сім’ї. Ти просто маєш бути здоровою, адже саме на тобі тримається мир, любов, сім’я та щастя!

Одужуй скоріше! Нехай у твоїх ясних очах стрибають іскорки та блискітки лише від щастя та радості, а не від хвороби. Оптимістичного настрою, бадьорого духу та величезного бажання розпочати вирішення всіх поставлених завдань.

Звістка про твою хворобу важким каменем стиснула мені груди. Не можу уявити тебе хворий. Не хочу уявляти! Ти зобов’язана якнайшвидше розправитися з підступним недругом і порадувати всіх, хто любить тебе, своїм вилікуванням. Я дуже вірю, що так воно й буде!

Хворіти завжди непросто, тому від щирого серця бажаю тобі якнайшвидшого одужання! Слухай поради лікаря і зовсім скоро твоє здоров’я прийде в норму, і ти будеш енергійна та бадьора, як і раніше.

Дорога, не хворій! Недуга з тобою не сумісна. Бажаю швидкого одужання! Вірю в те, що хвороба не встоїть перед твоєю завзятістю та життєлюбністю. Знаю: ніяка напасть не може тебе зламати. Ти боєць і переможець у житті!

Люба, як неприємно бачити тебе в лікарняній палаті! Твоє перебування там якесь непорозуміння. Ніхто не може повірити, що хвороби вдалося тебе здолати. Ми знаємо: це тимчасово! Всі чекають на твою перемогу над недугою і вірять у силу твого духу!

Люба, чекаю на одужання твого як величезного дива. Воно обов’язково скоро станеться. Ти знову радуватимеш нас усіх своєю світлою та доброю посмішкою. Не дай хвороби брати гору. Знаю: ти дуже сильна та вольова. У недуги немає шансу на перемогу!

Дорога хвороба скосила Вас, але не втрачайте духу! Бажаю вам сили волі, не втрачати гарного настрою і швидше одужувати. Я сподіваюся, що хвороба скоро пройде і Ви знову розквітнете.