Цього дня нехай твоє здоров’я повністю прийде до норми, щоб більше ніколи, кохана, не хворіла. Я за тебе молитимусь і робитиму все, щоб більше тебе нічого не турбувало. Скоріше одужуй!

Найбільше я бажаю, щоб моя улюблена дівчинка була радісна і здорова. Нехай найпрекрасніші очі знову сяють від щастя. Нехай голосок знову стане дзвінким та ніжним. Одужуй швидше, кохана!

Видужуй, будь ласка! Ти в мене одна. Більше іншого я не знайду. Дуже чекаю на нашу зустріч. Якщо тобі щось знадобиться, то радий допомогти! Не соромся звернутися за допомогою!

Одужуй, моя малютка, а я оточу тебе турботою та підтримкою. Я завжди з тобою, і цієї важкої хвилини я міцно стисну тебе в теплих обіймах. Я завжди буду поруч, коли ти потребуватимеш мене, люба моя.

Одужуй, моя кохана. Я дуже стурбований твоїм здоров’ям, і бажаю, щоб «чорна смуга» нашого життя якнайшвидше закінчилася. Нехай усі суми, і весь негатив, проходять стороною, залишаючи тільки світле майбутнє, здорове тіло та дух.

Одужуй, моя кохана! Нехай добро, яке ти даруєш, допоможе тобі швидше одужати, а твоє кохання допоможе тобі відновити твої сили після хвороби. Будь здоровою і осяй оточуючих своєю чарівною посмішкою!

Одужуй, моя кохана! Адже коли ти хворієш мені дуже сумно і здається, що сонце не так яскраво світить і якийсь день дуже похмурий. Прошу тебе, кохана, не вболівай, щоб день наш знову став світлим, а сонце засвітило нам дуже яскраво!

Одужуй, моя кохана та рідна. Думай лише про хороше і насправді все буде так. Обов’язково буде! Подумки передаю тобі сили для відновлення, цілую та обіймаю!

Одужуй, кохана. Моя зірочка має світити яскраво, а не згасати в капкані недуги. Я люблю тебе і нехай моя любов, моя турбота, моя чарівність тобою допоможуть тобі швидше стати на ноги і знову почувати себе чудово.

Одужуй, кохана. Мені так важливо бачити тебе у здоров’ї та добробуті. Нехай хвороба відступить швидко, і рум’янець знову з’явиться на твоєму чудовому обличчі.