Вставати вранці з правильної ноги, не заснути в салаті, забути свої турботи та проблеми на Новорічні канікули та не перестаратися із відзначенням свята, щоб було що згадати!

У цей новий рік хочу побажати, щоб ваш сміх дзвенів також дзвінко, як келихи сьогодні, щоб гаманець був наповнений грошима так само щільно, як наші шлунки салатами, щоб життя було таким самим яскравим, як гірлянда на ялинці.

У Новий рік бажаю веселитися, співати, танцювати, шалено святкувати, але під ялинку не впасти! Але в потрібний момент загадати все-таки пристойних бажань і нехай ранком свято запам’ятається всім гостям без винятку!

Вітаю з Новим роком і бажаю від душі горошку щастя в олів’ї та бульбашок радості у шампанському, феєрверків краси в небі та теплих побажань від близьких людей, безперечної удачі та приємних подарунків під ялинкою.

Новий рік ось-ось уже настане, накривай швидше галявину! Прожени з дому нудьгу, починай співати та танцювати. Викинь старі образи, налаштуйся відразу на везіння, нарядися в карнавальний костюм і біжи з шампанським зустрічати довгоочікуваний новий рік.

Бажаю тобі в Новому році не відчувати, що таке похмілля та скуштувати всі найсмачніші салати на святковому столі, веселись за повною програмою та сподіваюся, що під ялинкою ти знайдеш найкращий подарунок!

Бажаю не пропустити повз свою мрію в новорічну ніч, відчути всю красу щасливого життя, а головне — зранку згадати яке число, і де ви знаходитесь. Нехай феєрверк яскравих подій та емоцій будуть чудовою окрасою цього року.

Бажаю не втратити дорогою подарунок, не влаштувати із салютів пожежі, не забути дружину дорогою і не заснути на рідному порозі. Нехай веселощі будуть бурхливими, компанія культурною, спілкування позитивним, а стіл багатим і апетитним. З новим роком!

Бажаю зустріти Новий рік так голосно, весело та яскраво, щоб потім і не згадати. У Новому році бажаю виграти джекпот, щоб не працювати, тільки розслаблятися та відпочивати, отримувати задоволення від кожного дня, перебуваючи у теплих краях на райських островах!

Бажаю цієї новорічної ночі не прокинуться обличчям у салаті або лежачим під ялинкою, а блищати і запалювати на танцполі, радую своїх рідних близьких. Більше радості, гарячого кохання та неповторних емоцій. З НГ!