Улюблена моя сестричка, з Новим роком! Нехай чарівництво новорічної ночі, принесе неосяжне щастя, вірне і взаємне кохання, веселий і чудовий настрій, неперевершену красу! Бажаю стільки приємних миттєвостей у Новому році скільки сніжинок у хуртовину!

Сестричка! Яким би не був тобі минулий рік, нехай наступаючий буде набагато краще; нехай любов буде твоєю постійною супутницею, справджуються найсміливіші мрії, сонце світить яскравіше, а люди посміхаються частіше!

Улюблена моя сестричка вітаю тебе з Новим роком! Бажаю в новому році бути закоханою в кожен твій день і образ, подобатися собі та оточуючим, втілювати всі свої мрії та ідеї та просто насолоджуватися тим, що в тебе є!

Сестренка в Новий рік я хочу тобі побажати веселощів, радості та щастя, любові, удачі та добра. Нехай у Новий рік усі зірки складуть для тебе щасливий гороскоп, нехай чари свята виконають усі твої бажання.

Дорога сестричка, вітаю тебе з Новим роком. Хочу побажати з новими силами та натхненням високо парити по небу щастя у хмарах кохання, з новими цілями та ідеями йти до успіху та слави. Нехай цей рік стане тобі добрим, вдалим та благополучним.

З Новим роком, сестричка. Бажаю тобі яскравих вогнів щастя та великих доріг удачі у новому році. Будь прекрасна і прекрасна, люби, мрій і добивайся свого. Сестричка, нехай цей рік буде щедрий на успіх, любов та гарний настрій.

З Новим роком, сестричка. Бажаю святкових вогнів кохання, чарівного сяйва щастя, яскравих феєрверків успіху, блискучої мішури радості, справжніх чудес життя. Бажаю в новому році бути коханою та бажаною, всім задоволеною та у всьому досконалою.

З Новим роком, сестричка! Бажаю тобі, щоб рік, що настав, був для тебе чарівним, нехай все, що ти загадала, виповниться. Бажаю також тобі сімейного благополуччя, щоб усі твої близькі та друзі були здорові, успіхів тобі у всьому.

З Новим роком, з Новим щастям, сестричка! Веселі, радості, величезного щастя. Нехай станеться диво. Щоб усі мрії втілилися в життя, і чекало багато незвичайних сюрпризів.

З новим роком! Бажаю нових доленосних зустрічей, кар’єрного зльоту, вічної молодості та краси. Нехай святковий настрій триватиме довше, а бажання здійсняться.