Дідусю, з Новим роком! Бажаю, щоби цей рік приніс тобі багато здоров’я, щасливих днів і життєвих сил. Займайся улюбленою справою і ніколи не здавайся. Нехай кожен день починається з добрих емоцій і так само і закінчується.

Дідусю, з Новим роком тебе. Нехай цей рік виключить усі біди та негоди, включить режим радості та щастя. Бажаю тобі, діду, міцного здоров’я та моральних сил, оптимістичного настрою та світлого благополуччя з січня до грудня.

Дідусю! У наступному році бажаю тобі міцного здоров’я, добрих звісток та гарного настрою! Цікавих книг, цікавих головоломок та більше сімейних свят! Нехай майбутній рік буде тобі не гірше, а краще за минулий.

Дідусю, вітаю з Новим роком! Бажаю бути здоровим, міцним, сильним і впевненим у собі та своїх справах. Успіху тобі в твоїх сміливих починаннях. Домагайся найдосяжніших висот — у тебе все вийде. Доля нехай тобі допоможе!

Діду, з Новим роком! Бажаю тобі міцного здоров’я, сімейного затишку та сприятливої ​​атмосфери. Бути сильним, міцним та веселим.

З Новим роком, дорогий дідусь. Бажаю тобі доброго та теплого, затишного та щасливого року. Нехай у новому році не доводиться нудьгувати, нехай разом зі святом до хати постукає удача та надія. Бажаю тобі, діду, весь рік бути бадьорим та веселим.

З Новим роком, дідусь. Бажаю залишити всі суми у минулому, бажаю з новими силами зустріти цей новий рік. Нехай тобі, діду, щодня наступного року відкриває двері до успіху, дарує світло радості у вікні і гріє твоє серце любов’ю.

З Новим роком, дідусь. Бажаю не старіти і не хворіти, як чарівник Дід Мороз, бажаю зустріти цей рік із великими надіями та молодецькими силами, бажаю, щоб у новому році тебе всі тільки радували та приємно дивували.

Нехай цей Новий рік найприємніші спогади тобі подарує, тепло та щастя, щоб затишок оточував тебе, а гарний настрій був із тобою щодня. Дідусю, бажаю тобі завжди вірити в чудеса та виконання своєї мрії. Вітаю!

Мій рідний, дідусю, бажаю тобі в Новому році веселощів, бадьорого духу, міцного здоров’я, відмінного настрою та нових пригод.