Бути такими ж слухняними, розумними, радувати своїми досягненнями та успіхами своїх рідних та близьких, незгасаючого інтересу до навчання та до всіх занять, здоров’я Вам та Вашим близьким!

Дорогі учні, хочу привітати вас з наступаючим Новим роком та побажати успіхів, цікавих подій та яскравих вражень у наступному році. Насолоджуйтесь кожним днем, живіть у моменті. Нехай у вас та ваших близьких все буде чудово!

Дорогі хлопці, хочу побажати, щоб кожен із вас відчув чари свята! Нехай новий рік буде сповнений цікавих відкриттів, а з навчанням щоб усе складалося чудово! Будьте щасливі та успіхів у всьому!

Дорогі хлопці! Я вітаю вас з Новим роком, бажаю отримати найочікуваніші подарунки! Проведіть це свято добре та бережіть себе та близьких! У Новому році бажаю гарних позначок та захоплюючої подорожі хвилями знань!

Попереду канікули – чарівна пора! Бажаємо вам снігу та сонячних днів. Дякую за вашу працьовитість, за успіхи. Набирайтеся енергії, сил під час канікул та приходьте за новими знаннями та досягненнями. Ми вас з нетерпінням чекаємо! З Новим роком, хлопці!

У Новий рік вам усім бажаю щастя, радістю, пустощів і веселощів! Бажаю казкового настрою та багато подарунків! Нехай у Новому році навчання дається легше, цікавіше і всі здобуті знання надійно запам’ятаються!

Цього Нового року нехай вам супроводжує успіх і успіх! Нехай все чого ви прагнете буде досягнуто, а в цьому вам допоможуть завзятість, прагнення та знання! Нехай ваші мрії обов’язково здійсняться і у вашому житті буде набагато більше позитивного досвіду, ніж негативного!

З Новим роком, мої добрі, улюблені учні. Я хочу побажати нових сил і терпіння на весь рік, нових пригод і перемог, нових ідей і прагнень. Успіхів вам, святкового настрою та здійснення кожної мрії.

З Новим роком, мої учні. Хочу побажати Вам, щоб новий рік приніс кожному з Вас лише позитивні емоції, щоб близькі Ваші люди та всі оточуючі були здорові, щастя Вам та успіхів у навчанні.

З Новим роком, мої дорогі учні. Бажаю вам високих позначок, великих знань, чудового настрою та чудових днів у новому році. Нехай у вас все виходить, нехай ваші мрії збуваються, нехай ваші серця будуть сповнені щастя та веселощів.