Вітаю з Новим роком! Нехай дракон принесе у ваше життя багато чудових змін, подарує нові враження та відчуття. Бажаю, щоб збулося все потаємне, в сім’ях панує мир і достаток, рідні були здоровими, а сімейне вогнище завжди було затишним.

Вітаю з Новим роком! Бажаю дивовижного настрою та вагон щастя! Нехай єдине, що болить, це живіт від сміху, телефон розривається від приємних новин, а гроші не поміщаються в гаманець.

Вітаю із початком 2024 року! Бажаю, щоб цей рік став продуктивним, цікавим, комфортним та незабутнім. Нехай у ньому на тебе чекають круті досягнення, знайомства з гідними людьми, корисні навички та великі можливості. Щасливого свята!

З роком Дракона! Бажаю тобі снігової, теплої зими; виконання бажань; смачних та бажаних подарунків; яскравого життя, повного чудових та насичених подій. Нехай усі близькі будуть здорові. З новим роком!

Нехай це свято принесе у ваш дім чари. Нехай Дракон віджене всі суми, розчарування та негаразди. Нехай у житті стане більше чарівництва, удачі, доброти та щастя!

Нехай рік Дракона піднесе тобі чарівний мішечок зі здоров’ям, успіхом, любов’ю, радістю та веселощами! Нехай близькі та рідні будуть поряд у потрібні хвилини. Нехай буде щастя океан. Нехай ніщо не псує ваших планів на життя. З новим 2024 роком!

Нехай цей рік Дракона буде наповнений лише радісними подіями, цікавими пригодами та щасливими зустрічами! Нехай у 2024 році кохання тільки посилиться, достаток примножиться, а здоров’я додасться! Щиро бажаю всіх благ та блискучих успіхів!

Вітаю з Новим роком! Сил тобі, терпіння, кохання, здоров’я. Більше везіння, справжніх друзів, посмішок, грошей та можливостей. Нехай збудеться все, що загадаєш цієї святкової ночі… і не тільки цієї… і не тільки ночі!

Дорогі друзі! Настає Новий 2024 рік. І я хочу вам побажати, щоби новий рік приніс вам величезне щастя, міцне здоров’я (адже це головне). Нехай усі ваші мрії збудуться в новому році, а все погане залишиться у минулому. Під бій курантів обов’язково загадайте найзаповітніше бажання і вірте, що воно здійсниться. Нехай це світле свято стане чудовим стартом для нового успішного та щасливого року. Бережіть себе та близьких, прощайте образи та не тримайте ні на кого зла. Будьте добрішими до оточуючих і мудрішими і запам’ятайте, що дива там, де в них вірять!

Веселого свята та щасливого Нового року! Бажаю виконання всього, що було загадано під бій курантів і буде задумано надалі! Нехай разом із Дракошею, символом року, до вас у двері постукають бешкетниця-удача, педант-здоров’я, веселун-успіх, романтик-натхнення та чарівниця-любов.