Бабуся, з Новим роком! Нехай чудовими подіями увірветься це свято до будинку. Невичерпного задоволення до життя, гармонії, щастя, відмінного здоров’я. Щоб натхнення накривало з головою, а рідні зігрівали теплом душі та увагою.

Бабуся, вітаю тебе із чудовим святом! У Новий рік, відбувається все найдобріше та приємніше, казкове та чарівне. Тож нехай весь твій рік минає легко, просто і, по-своєму, святково та радісно у будь-який день тижня!

Бабуся, мила, з Новим роком! Бажаю тобі багато світлих і добрих днів, тепла та кохання, міцного здоров’я! Нехай цей рік стане для тебе особливим і подарує чудовий настрій, багато чудових моментів серед близьких людей.

Бабуся, мій ангел, вітаю тебе з цим чарівним святом — Новим роком! Бажаю тобі ще десятки таких же чудових років, міцного здоров’я, бадьорості та незгасного бажання жити та насолоджуватися життям!

Улюблена бабуся, бажаю, щоб у Новий рік тобі дістався мішок здоров’я, якого вистачить на десяток років! Нехай частинка твого тепла та ласки дістанеться кожній дорогій людині! Наживай добра та благополуччя!

Дорогоцінна моя бабуся вітаю тебе з Новим роком і хочу побажати, щоб він вніс у твоє життя лише позитивні корективи, показав нові орієнтири та надав довгоочікувані можливості.

Дорога бабусю, з Новим роком тебе. Мила, я тобі бажаю новорічної радості та щастя, світлих моментів життя у новому році та прекрасного настрою, доброго здоров’я та бадьорості душі, теплих зустрічей та веселих свят.

Дорога бабуся! З новим роком тебе. Бажаю найкрасивішої, казкової зими. Нехай у Новому Році відбудеться найчудовіша, найприємніша подія. Бажаю відсутності матеріальних проблем, здоров’я та енергії!

Цього Нового року хочу побажати тобі, моя улюблена бабуся, щоб здоров’я не підводило. Щоб приводів усміхатися та радіти цього року було більше, ніж торік. А твої очі сяяли від щастя, як вогники на новорічній ялинці.

Бабуся, поспішаю привітати тебе з Новим роком! Нехай цей рік збереже те, що є: твою променисту посмішку, добре серце та турботу. Нехай додасть те, що йде: здоров’я та пенсію. Зі святом, бабуся.