Мій дорогий та чудовий учитель, вітаю Вас з Новим роком. Бажаю відкинути всі печалі та турботи, з відкритим для щастя серцем та вільною душею зустріти новий рік, побажати близьким усіх благ та здоров’я, отримавши натомість любов та щиру ніжність.

Чудовий і добрий учитель, хай Новий рік Вам принесе лише світлі та пам’ятні дні, гідні та вірні нагороди, бездоганні та великі перемоги. Вітаю Вас і від щирого серця бажаю достатку сил, любові та щастя.

Бажаю вам, щоб життя давало якнайменше уроків, а дарувало більше спонтанних подарунків і пам’ятних сюрпризів. Нехай у житті, як у шкільному журналі, все буде на «п’ять», і не буде потреби робити роботу над помилками.

Дорогий учитель, хочу привітати Вас із Новим роком! Нехай у зошитах буде менше помилок, учні будуть тихішими і слухнянішими, а робота приносить радість, матеріальне та моральне задоволення. Здоров’я, міцних нервів, терпіння та сил Вам у Новому році!

Дорогий учитель, вітаю вас із Новим роком! Бажаю вам, щоб усі мрії та бажання здійснилися! Більше подарунків, радощів, сюрпризів! Будьте здорові та щасливі, миру, добра, благополуччя!

Дорогий наш учитель, вітаємо з Новим роком! Бажаємо підвищення заробітної плати, слухняних та здібних учнів, взаємоповаги та розуміння у колективі, цікавих завдань, щирих людей навколо. Ми дуже шануємо ваш професіоналізм!

Чудового вчителя вітаю з Новим роком! Хочу побажати в житті якомога більше позитиву, чарівництва. Творчого підходу, а на роботі злагодженого колективу, відмінного начальника, допитливих та здібних учнів, а також вдячних батьків.

Внутрішньої мудрості, сміливих бажань, емоційної стабільності, позитивних якостей, поєднання щирості та справедливості, швидкого вирішення життєвих завдань, задоволення всіх своїх потреб, уміння співпрацювати з новими людьми.

Вітаю з Новим роком! Знаємо, що цей рік був важкий, але віримо, що наступний буде легшим, радіснішим і щасливішим! Нехай кожен ваш учень докладає максимум зусиль для навчання та радує вас своїми стараннями!

Ваша мудрість дарує нам світло. Нехай цей світ не гасне, а осяює юні уми. Нехай у вас буде ще 365 днів, щоб відкривати нові таланти.