Улюблений мій, рідний мій, цього сніжного морозного дня я бажаю тобі, щоб у Новому році всі тривоги та турботи перетворилися на радості та щасливі моменти. Знай, що я поряд із тобою завжди, незалежно від того, який рік на календарі.

Любий мій, вітаю тебе з Новим роком! нехай дід мороз виконає всі бажання, а я допоможу йому в цьому. Обіцяю завжди бути поряд. Я знаю, ти віриш у диво, а я в тебе. А значить все справдиться.

Коханий мій і ненаглядний, з Новим роком тебе! Обіймаю тебе, мій добрий! І хочу побажати тобі багато чудесних і щасливих миттєвостей у твоєму житті. Залишайся таким же добрим і дбайливим. Я дуже ціную тебе та люблю!

Дорогий, я тебе дуже люблю і хочу привітати з Новим роком! Нехай новий час відкриє в тобі ще одну грань неосяжної та широкої душі. Нехай вдалими будуть усі 365 днів на рік. Бажаю тобі незабутньої новорічної ночі та найсолодших сюрпризів від долі!

Цього чарівного дня я хочу сказати тобі, як сильно я тебе кохаю. Залишайся таким же приголомшливим, милим, добрим і ніжним. Бажаю тобі ніколи не відчувати смутку та частіше посміхатися. Хеппі нью йіа!

З Новим роком, мій дорогоцінний! З новими радощами та планами на майбутнє. Як чудово знати, що і наступного року ми знову будемо поряд.

Улюблений! Нехай рік цей принесе нам масу спільних приємних вражень, подарує багато нових можливостей та часу бути разом. Дякую, що ти в мене є. З новим роком!

З Новим роком, кохання моє! Бажаю, щоб цей рік був не менш щедрим на нові відкриття, емоції та успішні проекти. Нехай у серці твоїм завжди буде любов, доброта і щастя. Я завжди буду з тобою поряд і підтримаю тебе будь-якої хвилини!

З новим роком коханий! Бажаю тобі сил у реалізації задуманих планів, нових можливостей, легких шляхів їхнього подолання. Нехай мрії будуть досягнуті, думки позитивні, а життя солодким і запаморочливим.

З новим роком! Коханий, дуже хочу щоб у новому році ти був найщасливішою та найщасливішою людиною. Нехай відчиняться всілякі двері для тебе, за якими є щастя, любов і радість, люблю!