Усіх працівників школи вітаю з останнім дзвінком. Загальними зусиллями ми прийшли до цього дня, повного надій та очікувань, і означає, що ще один навчальний рік залишився позаду. Хочу побажати всім здоров’я та благополуччя!

Шановні співробітники, вітаємо вас із Останнім дзвінком. Дякую за затишок та чистоту, дякую за дисципліну та порядок. Бажаємо вам яскравого літа та мінімум турбот. Бажаємо чудового настрою та гідної поваги. Залишайтеся добрими та славними людьми. Будьте щасливі та кохані.

Шановні співробітники, вітаємо вас із Останнім дзвінком! Дякую вам за ваші старання, за ваші ідеї, за ваші поради, за ваші посмішки. Нехай попереду буде яскраве та спекотне літо у променях любові та радості! Бажаємо вам здоров’я, благополуччя та чарівного настрою у будь-яку пору року.

Вітаємо вас із Останнім дзвінком, шановні співробітники. Весь цей навчальний рік ви були на варті порядку, організованості, спокою, ентузіазму. І сьогодні настав час висловити вам величезну подяку за стійкість, толерантність, терпіння. Бажаємо вам сонячного літа та сонячних усмішок дорогих людей, а також значних успіхів та веселих подій на майбутніх канікулах.

Дорогі працівники, останній дзвінок сьогодні продзвенів, то нехай він повідомить про нове життя, про радощі, про перемоги, про той шлях, який хоч був і тернистим і складним, але привів до вершин.