Вітаю! Терзання та шкільні муки залишилися позаду, нарешті дзвенить Останній дзвінок. Хочу побажати, щоб за літо отримані знання в голові не вкрилися павутинням, щоб часу вистачило на повний відрив та уліт. Нехай відпочинок буде яскравим і найкрутішим, нехай дні щастя тягнуться так довго, як увесь навчальний рік.

Вітаю! Твоїм мукам прийшов кінець, тепер можна зітхнути з полегшенням і голосно крикнути “ура”. У день останнього дзвоника хочу побажати тобі не розучитися читати, писати і рахувати за літо, із задоволенням і користю провести відпочинок і повеселитися від душі в чудові спекотні дні.

Вітаю з останнім дзвінком, з виходом на волюшку. Від дзвінка до дзвінка твоя попа сиділа за партою, а тепер час як слід відпочити, поринути у світ неймовірних фантазій та пригод на п’яту точку. Бажаю, щоб твій клон займався справами по дому і допомагав батькам, а ти жвавий і весело проведи свої канікули.

Вітаю з Останнім дзвінком – з останнім привалом у цьому поході. І нехай попа відсиджена, і знань у голові через край, і батарея організму розряджена, зате в кишені ще один рік великих досягнень та успіхів. Бажаю вже завтра прокинутися вільною від кайданів підручників, зошитів та нескінченної писанини людиною, бажаю весело та круто провести літній сезон.

Вітаю з Останнім дзвінком! Бажаю відкласти ключ знань і широко посміхаючись зайнятися відпочинком. Запастись веселощами та витівками, проказами та бунтівністю, щоб у наступному році вчителям не було нудно. Вбирайте в себе літнє сонечко та позитивний настрій. Гарних канікул!

Вітаю з Останнім дзвінком і щиро бажаю припинити гризти граніт науки і дати зубам трохи відпочити, перестати паритися через уроки та домашню роботу, закинути книги на полиці і нарешті приступити до веселої практики спекотних літніх днів, теорія яких старанно розроблялася цілий рік .

Від дзвінка до дзвінка, від парти до парти, з класу до класу. Так пролетів твій навчальний рік. Я вітаю тебе з Останнім дзвінком і бажаю закинути подалі ранець із підручниками, провітрити мізки від наук та знань, приготуватися зустріти яскраве літо! Бажаю веселих та захоплюючих пригод, як у Робінзона Крузо, бажаю крутих ідей та веселої компанії друзів на кожен червневий, липневий та серпневий день.

Ура, муки закінчені. Вітаю з останнім дзвінком і бажаю, щоб вуха нарешті відпочили від дзвінків на урок, щоб серце рвалося в спекотне літо, а попа була повністю готова до неймовірних пригод! Бажаю круто відпочити і нізащо не вляпатися.