Вітаю! Останній дзвінок для Вас таке ж хвилююче свято, як і для дітей. Нехай цей день залишить у душі слід теплоти та радості, та нехай смуток приємною ноткою залишить легкий слід у серці.

Вітаємо нашого чудового директора з Останнім дзвінком! Бажаємо Вам чудових спогадів про учнів та минулий навчальний рік. Гарного відпочинку та поповнення сил. Виконання заповітних бажань та великої гордості за рідну школу та її учнів!

Шановний наш директор вітаємо вас із Останнім дзвінком! Побажати хочеться, побільше обдарованих дітей, талановитих та досвідчених педагогів та душевних батьків, а поменше атестацій, перевірок та акредитацій!

Для Вас сьогодні не менш важливий день, адже останній дзвінок продзвенить і проводите ви тих, хто був з Вами багато років. Нехай цей день залишить приємні спогади, а в серцях залишаться ті, хто пройшов довгий шлях у цих стінах. Зі святом!

Шановному директору у прощальний день зі школою ми бажаємо здорових та довгих років. Нехай Ваш талант та оптимізм допомагають у досягненні Ваших цілей. Щастя Вам, більше приводів для радості в житті, процвітання у всіх справах, поваги та удачі.

Останній дзвінок – знак закінчення одного відрізка життя та початку нового. Хочемо привітати нашого директора з цим святом, побажати гарного настрою, щирих усмішок та професійного зростання. Нехай наша школа розвивається під вашим початком!

Наш чудовий та найкращий директор, вітаємо Вас з Останнім дзвінком. Нехай голова звільниться від щоденних шкільних планів та програм, нехай серце залишить осторонь тривоги та переживання. Дякую за цей чудовий та успішний спільний рік освіти. Бажаємо Вам гарного відпочинку та щасливого літа.

Наш чудовий і найшанованіший директор, наш лідер і наш отаман, вітаємо Вас з Останнім дзвінком. Ще один рік пролетів, залишивши в пам’яті море яскравих спогадів, а на сторінках шкільної книги розповіді про наші успіхи та досягнення. Ми хочемо Вам побажати скинути з плечей тяжкість відповідальних буднів і поринути у атмосферу радості літа. Нехай відпочинок наповнить Вас силами та енергією, бадьорим зарядом та гарним настроєм.

Наш чудовий і всіма шановний директор, капітан штурвала нашого корабля, вітаємо Вас з Останнім дзвінком і хочемо побажати воістину пишатися підсумками цього навчального року, ні в якому разі не зупинятися на досягнутих успіхах, трохи відволіктися від повсякденних турбот та шкільного життя та чудес .

Наш дорогий і шановний директор, ось і дзвенить останній дзвінок, ось і настав час для чудового відпочинку та щасливого літа. Ми Вам бажаємо на якийсь час забути про всі проблеми та тривоги про нашу школу, бажаємо чудово провести це літо і повернутися до роботи з новими силами, з прекрасним настроєм та оптимістичним настроєм.