Дорогий наш учитель, мудрий наставник, мотиватор та натхненник, сьогодні ми фізично розлучаємося з вами та зі школою, але духовно ми назавжди пов’язані. Адже саме ви стали нашим провідником у доросле життя. Завдяки вам ми отримали перші крихти знань, потоваришували і наш клас став однією дружною командою. Спасибі вам! Будьте здорові та щасливі!

Дорогий наш перший вчитель, вітаємо Вас із Останнім дзвінком. Бажаємо яскравих усмішок, веселих уроків, великих похвал, нових відкриттів, славних справ, бажаних результатів, добрих учнів, щасливих днів та позитивного настрою! Нехай літо буде казковим, а новий навчальний рік плідним.

Дорогий наш перший вчитель, вітаємо Вас з Останнім дзвінком і дякуємо Вам за те, що стали нашим першим путівником країною абетки та прописів, за те, що терпляче, цікаво та весело розповідали нам про цей світ, про природу, про життя та про видатних людей. Ми бажаємо Вам яскравого та сонячного літа, чудового відпочинку. Нехай у Ваших силах буде виховання ще багатьох дітей. Бажаємо великої поваги у статусі першого вчителя та величезного щастя у статусі простої людини.

Ось і настав час прощатися! Хочеться сказати окреме спасибі нашому першому вчителю, першій людині, яка познайомила нас зі школою, підручниками, і звичайно, один з одним! Від щирого серця дякуємо Вам за вашу любов, турботу, щирі переживання і вкладені в нас старання! Бажаємо Вам довголіття, прекрасних учнів та людського щастя!

Під час Останнього Дзвінку будь-який учень із любов’ю та ностальгією згадує того, хто першим повів його шляхом знань. Ми вдячні першому вчителю за всі ті складні дні на самому початку, коли школа здавалася чужим і страшним місцем. Зі святом і нехай вас завжди згадують із прихильністю.

Шановний наш та улюблений перший учитель вітаємо Вас з Останнім дзвінком! Бажаємо вам бути вимогливим, але уважним, строгим, але справедливим, успішним, але не зарозумілим, всюдисущим, але ненав’язливим!

Щиро вітаємо з останнім дзвінком нашого першого вчителя. Нехай Ваша любов, турбота, повага та віра у своїх учнів ніколи не залишає, посмішка ніколи не сходить з лиця, а робота приносить лише радість та благополучне фінансове становище.

Наш перший вчитель, сьогодні продзвенить для нас останній дзвінок. Ми завжди пам’ятатимемо Вас, як людину, яка познайомила зі школою, подарувала найперші уроки та знання. Нехай пам’ять та душевне тепло залишиться завжди з Вами.

Наш дорогий перший вчитель, вітаємо Вас з Останнім дзвінком і щиро бажаємо щодня свого календаря наповнювати посмішками та щастям, відкриваючи для дітей все нові шляхи до знань та добиваючись у житті нових цілей та перемог.

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, наш дорогий перший вчитель. Хочемо сказати Вам «дякую» за Вашу безцінну працю, за Ваші поради, за Ваші посмішки. Бажаємо Вам, учителю, міцного здоров’я та величезного терпіння, щоб вистачало на кожного з учнів. Залишайтеся завжди прекрасною людиною. І нехай робота вчителем Вас не обтяжує, нехай щодня життя дарує Вам усмішки дітей, цікаві роздуми та добрі слова дорогих людей.