Шановні батьки, вітаємо вас із святом останнього дзвоника! Бажаємо щастя у ваші родини, розуміння та взаємоповаги. Віри у своїх дітей та їх можливості, гарного настрою, міцного здоров’я, активного та життєствердного відпочинку!

Сьогодні важливий день не лише у хлопців, а й у батьків! Дякую Вам за все, адже ваша любов і підтримка дуже значуща для нас! Наші дорогі батьки, дякую вам за нас, таких чудових людей! Будьте завжди щасливі, а ми завжди будемо поряд!

Прекрасні наші батьки вітаємо вас із останнім дзвінком і хочемо сказати спасибі за ваших перспективних та креативних дітей. Побажаємо вам успіхів у всіх починаннях, творчого підходу, віддачі від дітей та результативності!

Упродовж усіх шкільних років ви переживали за нас. Дякуємо за підтримку, яка допомогла нам успішно скласти іспити та отримати заповітні атестати. Ми дякуємо вам за все.

Дорогим батькам випускників хочу побажати гарного настрою та благополуччя. Нехай ваші діти будуть здорові, і кожен із них прийде до своєї мети. Пишитесь ними і будьте щасливі. Вітаю з останнім дзвінком!

Дорогі батьки, сьогодні трохи сумний день: діти виросли, отримали знання та готові вирушити у доросле життя. Але це лише початок довгого, захоплюючого шляху. Будьте певні: на ваших хлопців чекає успіх та цікаві відкриття. Колись саме ви привели сина чи доньку за руку до першого класу, тож сьогодні останній дзвінок звучить і для вас!

Дорогі батьки! Для Вас це також останній дзвінок, як і для ваших улюблених дітей. Вони йдуть у доросле життя, в якому треба приймати серйозні рішення, вчитися відповідальності. Нехай Ви разом пройдете шлях, незважаючи на всі труднощі. Вітаємо!

Дорогі батьки, сьогодні для ваших дітей дзвенить останній дзвінок. Ми разом змогли подолати всі труднощі та бар’єри, пройти цей нелегкий шлях і досягти високих результатів. Бажаю вашим дітям яскравого та щасливого літа, а вам – достатку сил та терпіння, душевного спокою та втіхи серця. Нехай ваші діти завжди будуть вашою гордістю, нехай будь-які завдання їм будуть під силу.

У цей день нехай батьківське серце запалає гордістю. Нехай із останнім дзвінком засяють усмішки, щастя, і заблищать очі. Бажаємо й надалі бачити своїх дітей успішними, переможцями та господарями свого життя.

Дорогі батьки, зі святом! Сьогодні востаннє пролунає дзвінок для наших дітей. І відкриється перед ними нескінченна кількість доріг. Нашим дорослим хлопчикам та дівчаткам доведеться робити складний вибір і нехай він буде правильним. Будьте для своїх дітей мудрими провідниками у доросле життя!