Запрошуємо Вас на останній шкільний дзвінок. Порадуйте нас своєю присутністю цього довгоочікуваного дня. Розділіть з нами щастя та веселощі, щоб ця подія надовго залишилася в пам’яті!

Запрошуємо вас на наш останній дзвінок! Розділіть з нами сум прощання зі шкільним життям та радість очікування нових відкриттів та нових доріг.

Дорогі учні та батьки хлопців. Запрошуємо на урочисту частину, присвячену святу останнього дзвоника. Кожен випускник дізнається про себе стільки хорошого, славного, доброго, про що й не підозрював. Приходьте, ми на вас чекаємо.

Дорогі батьки, запрошуємо вас на свято останнього дзвоника! Окрім урочистої частини, на присутніх чекають творчі сюрпризи та зворушливі моменти. Будьте нашими почесними гостями, і ви запам’ятаєте цей знаменний день назавжди!

11 років ви вели нас за руку, дарували знання та допомагали у всіх починаннях. Ми вам дуже вдячні, бо самі б ми ніколи не впоралися! Як і не впораємося у випускний вечір без кожного з вас. Запрошуємо на урочистість, улюблені вчителі!

Останній дзвінок — це свято не тільки для випускників та викладачів, а й для їхніх близьких, тому я щиро запрошую вас розділити з нами цей щасливий момент прощання зі школою! На вас гарантовано чекають незабутні емоції, зворушливі слова та веселі виступи! Приходьте та підтримайте наш вступ у доросле життя!

Закінчується шкільна пора і незабаром продзвенить останній дзвінок. Нехай його трель сповістить про початок нового життя. Життя дорослого, більш відповідального з непростими рішеннями, часом складними ситуаціями, але безмежними можливостями та відкриттями. Запрошуємо вас разом із нами згадати шкільні роки та попрощатися зі шкільними партами, під трохи сумний останній шкільний дзвінок.

Ув. __________! Запрошуємо Вас відвідати свято останнього дзвоника! Гарантуємо море позитивних емоцій та океан яскравих вражень! Чекаємо ______(дата) в _____(час). Явка обов’язкова!

З радістю та повагою хочемо запросити Вас на останній дзвінок. Це особливий день для нас, і ми хотіли б, щоб Ви розділили з нами нашу радість. Нехай кожному доля подарує таку можливість — радіти новим та чудовим подіям!

Запрошую вас розділити свято останнього дзвінка разом з нами. Цей захід відбудеться за адресою ______________ о _____годині. Щиро сподіваємось поділитися нашим гарним настроєм та позитивним зарядом з вами. Приходьте, не пошкодуєте!