Від усієї батьківської особи хочеться привітати наших дітей з останнім дзвінком і звичайно, висловити подяку школі та всьому педагогічному складу! Дякую за мудрість, досвід, знання, любов та доброту. Усього найкращого і найкращого!

Немає нічого зворушливішого, ніж закінчення школи. Це один із тих небагатьох моментів, що запам’ятаються назавжди і більше ніколи не повторяться. Тепер перед людиною, яка, здавалося б, так недавно була першокласником, відкривають усі шляхи в цьому світі.

Дорогі школярі, вчителі, адміністрація школи, від усіх батьків вітаємо вас із останнім дзвінком! Хочемо побажати, щоб настрій завжди був прекрасним, нічого вас не засмучувало, здоров’я було міцним, а терпіння та сили ніколи не залишали.

Сьогодні дуже радісний день для всіх нас це останній дзвінок. Вітаємо всіх із цим чудовим днем! Бажаємо керівництву навчального закладу, всім вчителям, а особливо нашому класному керівнику всіх життєвих благ, удачі та талановитих учнів.

Останній дзвінок шлейфом невеликого смутку відгукується в серцях, але нехай приносить і вона небувалу радість та гордість. Бажаємо вам подальшого шляху, який приведе в щастя і даруватиме задоволення, а минулі роки згадуватиме з посмішкою!

Дорогі діти, от і пролетіли, як єдина мить, 11 років. Сьогодні дзвенить ваш Останній дзвінок. Від щирого серця бажаємо вам зберегти і примножити всі ті знання та досвід, що дала вам школа, і успішно застосувати їх у дорослому житті! Будьте щасливі, мрійте, крокуйте сміливо і задерикувато, і нехай збудуться всі ваші мрії!

Ось і минули ці десять років. Скільки було всього і сумного, і веселого у них. А мені чомусь усе здається, що насправді минув лише один день. Такий насичений та бурхливий, але лише один. Ще вчора ви, наші дітки, зовсім маленькі, з бантиками, краватками та портфелями йшли на свій перший урок. А сьогодні ви стоїте перед нами майже вже дорослі, такі серйозні і трохи сумні. Хочу звернутися до вас, дорогі вчителі. Низький вам уклін за ваше терпіння, за ваші вміння, за те, що любили наших дітей та були ним мудрими наставниками. Ми бажаємо вам випустити ще не одне покоління таких чудових хлопців, якими ви зробили наших. А нашим діткам нехай буде легким шлях життя. І нехай у серцях наших дітей завжди живуть теплі спогади про ці чудові шкільні роки!

Ось і пролунав останній дзвінок, який відправляє наших улюблених дітей у нове доросле життя. Час пролетів так швидко, що ми не встигли й моргнути. Хочеться побажати, щоб наші діти завжди прагнули йти далі, розвивалися, ставили нові цілі і, звісно, ​​обов’язково їх досягали. Нехай цей день у пам’яті буде пов’язаний із найсвітлішими та найтеплішими почуттями. Ми пам’ятатимемо завжди, як разом долали труднощі та непорозуміння, як раділи перемогам та зльотам, оцінкам, канікулам та зустрічам. Останній дзвінок завжди буде в наших серцях, але важливо пам’ятати, що це лише початок великої, захоплюючої та довгої подорожі під назвою «життя». Ми завжди віритимемо в вас і підтримуватимемо, допомагатимемо порадою і простягаєте руку допомоги. Дякую і вчителям за те, що вкладали стільки сил та часу, навчали та роз’яснювали. Зі святом! Посмішок усім та радості!

Ось і настав той день, на який усі чекали 11 радісних, часом важких, але таких класних років. Цей останній шкільний дзвінок відчиняє двері нашим маленьким діткам у нове доросле життя. Але ми, батьки, не боїмося випускати їх у цей ще ними невідомий світ, бо за ці 11 років вони навчилися багато чого. Вони навчилися любити, дружити, допомагати іншим, співпереживати, співчувати, вони здобули багато знань та умінь, які точно зможуть застосувати самостійно. За все це, за величезну працю ми шалено вдячні вам, наші шановні вчителі. Ви зробили велику роботу. Ми впевнені, що ви пишатиметеся своїми учнями, а вони з вдячністю згадуватимуть ваші уроки науки та життя. Дякую вам, дякую школі за виховання та навчання наших дітей!

Ось і настав хвилюючий і зворушливий момент прощання зі школою – дзвенить останній дзвінок! Перед очима перший клас, квіти, лінійка, свято, уроки, зміни, оцінки, канікули, друзі, закінчення навчання, трепет, смуток. Тепер у дітей повторилася неминучість. Рідні наші випускники, вчителі, директор — усі ті, хто довгі роки старанно пліч-о-пліч крокували разом, роблячи відкриття, пізнаючи, радуючи! Зі святом! Нехай світ буде дружелюбний, всі дороги відкриті, а майбутнє перевершить очікування. Будьте щасливими і пам’ятайте про світлу пору шкільних років.