Вітаємо з останнім дзвінком! Хочеться висловити велику подяку за Вашу працю та підтримку нашим дітям. Бажаємо Вам здоров’я, гармонійних стосунків із близькими. Нехай Ваша робота приносить Вам радість та задоволення. Наше завдання допомагати дітям максимально розкритися і це вдалося завдяки Вашому ставленню до наших дітей.

Ось і продзвенів останній дзвінок і оголосив кінець ще одного навчального року. Нехай Ваша праця буде плідною, а зусилля цілеспрямованими. Щастя та успіхів в особистому житті, бажаю Вам, шановний завуче!

Вітаємо нашого відповідального, серйозного та справедливого завуча з днем ​​останнього дзвоника! Бажаємо Вам чудового настрою, повноцінного відпочинку, загартованих нервів та великого бажання працювати та розвиватися у стінах нашої школи. Будьте здорові, як завжди чуйні та просто щасливі!

Дзвонить останній дзвінок! У цей святковий та радісний день, хочемо привітати нашого шановного завуча! Бажаємо вам творчого натхнення, міцного здоров’я, багато сил та енергії. Дякуємо за опіку та підтримку, за вчасно подану руку допомоги! Хорошого вам літнього відпочинку, позитивного настрою та великого натхнення!

Чудовий завуч, вітаємо Вас з Останнім дзвінком та щиро бажаємо весело та щасливо зустрічати світанки наступного літа, відкласти всі проблеми та робочі питання у довгу скриньку до вересня, відчути себе вільним птахом у небі натхнення та хмар мрій.

Чудового нашого завуча хочемо привітати з успішним закінченням цього навчального року, з нашими спільними здобутками та перемогами. Дзвонить Останній дзвінок, отже, настав час відволіктися від важливих справ і дозволити собі трохи відпочити. Бажаємо Вам з гарним настроєм провести це літо та з новими силами повернутися до улюбленої роботи у вересні.

Дорогий наш і шановний завуч, сьогодні дзвенить останній дзвінок і у Вас є чудова можливість відпочити від гучних змін і дзвінких наших голосів, від пустотливих витівок учнів та постійних важливих справ. Бажаємо Вам чудово провести літо та повернутися до роботи у чудовому настрої та при повній бойовій готовності.

Дорогий наш завуч, вітаємо Вас із Останнім дзвінком. Ви багато витратили сил для спільного успіху, Ви вклали трепет і натхнення у всі досягнення цього навчального року. І тепер, коли дзвенить Останній дзвінок, коли учні вирушають на канікули, можна і Вам трохи відпочити. Бажаємо Вам якнайшвидшого відновлення енергії та ентузіазму, бажаємо теплого літа у колі рідних та коханих людей.

Дорогий наш завуч, ми вітаємо Вас із закінченням навчального року. Нехай продзвенить Останній дзвінок, відкриваючи перед Вами двері щасливого літа. Вам обов’язково потрібно відпочити після плідного та успішного року. І ми бажаємо Вам відмінного самопочуття, веселого настрою та безліч цікавих пригод. Літо це маленьке життя. Проживіть це життя цікаво і з посмішкою. До нових зустрічей!

Ось і продзвенів останній дзвінок для чергового вашого випуску. Ви як завуч вклали в голови цих хлопців не лише знання та дисципліну, а й частинку себе десь через свій життєвий досвід, десь через здоров’я. Тож нехай ця паралель буде особливою. Нехай хлопці, які говорять сьогодні школі, «прощай» стануть найкращими представниками суспільства — вченими, випробувачами, медиками… Нехай через 10 років вони повернуться до Вас і розкажуть, що ви не дарма виганяли їх із класу та лаяли перед батьками. Нехай у них знайдуться сили для простого, але дуже важливого слова — дякую.