Нескінченного свята бажаю, нехай не доведеться ніколи рахувати роки, адже кожен із них приносить щастя і стає довгоочікуваним та дивовижним!

Без зайвих слів прийміть вітання! Бажаю найголовнішого в житті – Любові! Кохання в серці до всього, що Вам дорого. Адже без неї ніякі блага світу не тішать душу!

З Днем народження! Бажаю виконання бажань, люблячих рідних, найкращих друзів, улюбленого заняття!

У кожному дні свого життя відчувати бажаю тобі натхнення, а день народження нехай стартом стане, який піднесе до вершин і не дасть оступитися. Зі святом!

Бадьорості духу та сили волі, відмінного настрою та радості. Вір у дива і вони обов’язково трапляться!

У день народження, день варення бажаю кохання та багато теплих слів. Нехай радістю горять очі та щастям повнитися твоє серце.

Бог створив тебе, подібно до ідеалу, ти його найкраща робота. Бажаю полонити своєю чарівністю, домагатися всього, що забажає твоя незрівнянна і чиста душа. З Днем народження!

У день народження твій звучать нехай компліменти, даруються посмішки, творяться моменти. Бажаю роки цінувати та насолоджуватися кожним, адже стільки за спиною було гарного.

Благополуччя в домі, спокою в душі, світлих думок у голові, любові в серці, здоров’я в тілі, посмішки на обличчі, успіхів у кар’єрі, удачі в житті. З Днем народження!

У день народження побажаю тобі: думок добрих, думок світлих, думок про бажане, а головне — тих, що швидко реалізуються.