Тату, сьогодні забудь про все погане і насолоджуйся моментом, бо цей день трапляється лише раз на рік. З днем ​​народження і чудово повеселитися.

Тато, з днем ​​народження. Живи, вдихаючи повітря щасливого життя на повні груди, домагаючись всіх своїх цілей і залишаючись справжнім чоловіком.

Тату, з днем ​​народження! Дякую, що наповнюєш мою душу щастям і живеш у моєму серці. Прекрасного дня, великих успіхів та величезного щастя на твоєму шляху.

Тату, з днем ​​народження! Нехай цей день буде чудовим, і велика радість обійме твоє серце, щоб ніколи не випускати його знову. Люблю тебе!

Тату, з днем ​​народження! Сподіваюся, що незважаючи на роки, ти будеш таким самим мудрим і сильним, як і раніше, залишаючись моїм найбільшим джерелом натхнення! Люблю тебе.

Тату, вітаю тебе з днем ​​народження та бажаю впевненості у завтрашньому дні та абсолютного щастя в кожному «сьогодні». Будь здоровий і всіма нами любимо.

Милий тату, будь найщасливішою людиною на світі, не хворій і не переживай. Будь завжди оточений рідними тобі людьми. З Днем народження тебе!

Милий мій папулю! Бажаю тобі щастя – розміром з океан, успіхів – нескінченний караван і здоров’я, незламного як великий Ельбрус. З Днем народження!

Улюблений татусю, нехай у твій день народження здійсняться твої мрії, нехай удача та везіння, будуть твоїми вірними супутниками у житті!

Бажаю татові у день народження порадіти всьому доброму, що встигла подарувати доля. І нехай здійснюються плани на майбутнє!