Милий мій папулю! Бажаю тобі щастя – розміром з океан, успіхів – нескінченний караван і здоров’я, незламного як великий Ельбрус. З Днем народження!

Улюблений татусю, нехай у твій день народження здійсняться твої мрії, нехай удача та везіння, будуть твоїми вірними супутниками у житті!

Бажаю татові у день народження порадіти всьому доброму, що встигла подарувати доля. І нехай здійснюються плани на майбутнє!

Дорогий тату, у твій день народження бажаю оптимізму, здоров’я, стабільності, душевного спокою та райдужного настрою!

Тату, я бажаю тобі залишатися юним, життєрадісним та сміливим учнем, який усі іспити життя успішно здає на тверду «5»! З Днем народження!

Батьку, хочу побажати тобі сили духу, ясності розуму, бадьорості тіла, ентузіазму душі, сміливості серця. З днем ​​народження, тату. Нехай тобі завжди дістається найкраще.

Тату, сьогодні забудь про все погане і насолоджуйся моментом, бо цей день трапляється лише раз на рік. З днем ​​народження і чудово повеселитися.

Тато, з днем ​​народження. Живи, вдихаючи повітря щасливого життя на повні груди, домагаючись всіх своїх цілей і залишаючись справжнім чоловіком.

Тату, з днем ​​народження! Дякую, що наповнюєш мою душу щастям і живеш у моєму серці. Прекрасного дня, великих успіхів та величезного щастя на твоєму шляху.

Тату, з днем ​​народження! Нехай цей день буде чудовим, і велика радість обійме твоє серце, щоб ніколи не випускати його знову. Люблю тебе!