Дорогий наш тату, ми вітаємо тебе з днем ​​народження. Рідний наш, бажаємо бути невразливим і непохитним, залишатися вірним своїй справі та чесним щодо свого слова. Тату, хай ніщо не похитне твоє здоров’я і ніхто не підірве твоєї репутації.

Дорогий наш та улюблений тату, вітаємо тебе з днем ​​народження! Ти найкраща і найсильніша, найдобріша і відважна, найчудовіша і найважливіша для нас людина. Ми тобі бажаємо міцного здоров’я, великої удачі та кохання, бадьорого настрою, успіхів у справах та великого достатку.

Татку, ти у нас іменинник, вітаємо тебе! Бажаємо — багато радості, успіху у справах, здоров’я, прагнень та здобутків! Щоб ти був щасливим, коханим, підприємливим та сміливим. Дуже тебе любимо, завжди чекаємо і бажаємо найкращого та бажаного!

Улюблений татко, ми вітаємо тебе з іменинами! Нехай доля подарує тобі здоров’я, успіх, довголіття. Бажаємо, щоб ти ніколи не знав жодної біди. Дуже любимо і цінуємо тебе, ти завжди можеш покластися на нас!

Дорогий наш тату, з черговим днем ​​народження! Нехай життя перетвориться на невичерпний запас життєвої енергії, поваги та любові близьких. Нехай кожну прожиту мить буде наповнено змістом, підсумовуючись, він перетворювався на цілі, що досягаються.

З днем ​​народження, тату. І нехай чоловікам робити компліменти не прийнятно, але сьогодні твій день, то слухай! Ти добрий і розумієш, веселий і справедливий, мудрий і сміливий, сильний і цілеспрямований. Ми всі тобою пишаємось і хочемо побажати тобі завжди зберігати бадьорість духу, здоров’я організму, оптимізм серця! І нехай із роками життя успіх лише примножується. Бажаємо тобі, дорога наша людина, любові та благополуччя.

З Днем народження тато! Бажаємо тобі, дорога наша людина, жити до ста років, а то й більше. Бажаємо жити з великим ентузіазмом і запалом серця, жити на втіху і всупереч усім невдачам. Папа, будь міцним і станом здоров’я, і ​​станом душі. Залишайся завжди веселим, бадьорим, добрим, рішучим, впевненим, відважним чоловіком, нашим найкращим татом. І нехай до любові рідних та поваги товаришів додадуться успіх та процвітання.

З днем ​​народження, наш тато. Бажаємо тобі бути яскравим сонцем, вільним вітром, бурхливим океаном, непорушною скелею. Папулю, нехай твоє життя буде довгим і веселим, яскравим і різноманітним, заможним і радісним. Ми тебе любимо і пишаємось тобою. Будь щасливий, попри все!

З днем ​​народження, дорогий наш тату! Ми бажаємо, щоб у твоєму житті було багато приводів для сміху та посмішки, щоб у твоєму серці було багато світла радості та добра. Бажаємо тобі, тату, не хворіти ні на душу, ні на тіло, не сумувати ні сьогодні, ні завтра, не шкодувати про те, що було вчора. Будь щасливим і завжди відчувай у собі неймовірний приплив сил.

Папулечко! Улюблений наш, хочемо привітати тебе та побажати здоров’я. Щоб твої сильні та надійні руки, які з дитинства впевнено підтримували нас, ще довгі роки залишалися такими ж сильними. Щоб твоє гаряче любляче серце ніколи не хворіло і не щеміло від якихось переживань та бід. Щоб радістю завжди світилися твої очі, і скупа чоловіча посмішка частіше була на твоєму обличчі. Ми тебе дуже любимо, рідний, із днем ​​народження!